Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Proszę o jakieś namiary na doktora Dumański ego. Moja mama jest 5 lat po wstawieniu zastawki i ostatnim czasem źle się czuję a do kontroli ma dopiero na kwiecień. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego kontaktu a jak już dzwonię to wszędzie odsylaja mnie z kwitkiem. Z góry serdecznie dziękuję

Jako pierwszy dał nadzieję na wyleczenie, na normalne życie. Mega wiedza i profesjonalizm. Serdecznie polecam.

wczoraj byłam na wizycie po której jestem spokojniejsza, Pan doktor wszystko w sposób zrozumiały wytłumaczył. Bardzo miły i wyrozumiały człowiek, pozdrawiam serdecznie. Szczerze polecam wizytę u Pana doktora!

Lekarz godny polecenia!Doktor postawił diagnozę i wytłumaczył wszystko. Zalecił rehabilitację, wyjaśnił dokładnie przyczyny dolegliwości. Dziękujemy bardzo!

Lekarz godny polecenia!Doktor postawił diagnozę i wytłumaczył wszystko.
Zalecił rehabilitację, wyjaśnił dokładnie przyczyny dolegliwości.
Dziękujemy bardzo!

Super kardiochirurg najlepszy u jakiego byłem. Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo dobry fachowiec. Pana Doktora Dumańskiego szczerze polecam, bardzo dobry lekarz.

Nie mam żadnych zastrzeżeń - wizyta przebiegła bardzo sprawnie, dr Dumański zebrał wywiad, postawił diagnozę wraz z obszernym wytłumaczeniem tematu. Bardzo kompetentny specjalista - zdecydowanie polecam!

Bardzo miły, uprzejmyPan doktor wszystko wyjaśnia spokojnie , odpowiada na każde pytania przeglądając historię choroby i wyniki badań, serdecznie polecam .

Bardzo miły, sympatyczny i kulturalny człowiek, myśli o zdrowiu pacjenta, uzasadnia swoje decyzje dlaczego tak a nie inaczej. Z uczciwością mogę polecić lekarza Andrzeja Dumańskiego.

Pozdrawiam dr Andrzeja Dumańskiego oraz cały zespół Medixu. To wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się zdrowiem i życiem! to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jak ktoś ma problemy z sercem.

bardzo porządny doktor, ceny są konkurencyjne a lekarz widac, że z pasją i powołaniem. polecam, nie mam się do czego przyczepić.