Andrzej Duplaga

Właśnie wróciłem z wizyty w gabinecie pana Andrzeja Duplagi, jak dla mnie to najlepszy stomatolog w Przemyślu, bardzo kontaktowy, tłumaczy co będzie w danej chwili robił z zębem, jest bardzo dokładny, to prawdziwy fachowiec . Jestem mega zadowolony z wizyty w jego gabinecie i serdecznie polecam !!!

Jak dla mnie, jest to najlepszy dentysta w mieście. Stosuje jak najmniej inwazyjne metody i z powodzeniem ratuje zęby które inni chcieli wyrwać.

ratuje zęby które inni chcieli wyrwać.

Ten dentysta jest prawdziwym wirtuozem, jeżeli chodzi o ratowanie zębów.Spisanych na straty przez innych dentystów.Śmiało można powiedzieć że w swoim fachu jest " lata świetlne " przed peletonem. I do tego nie jest drogi. Polecam gorąco.

Polecam gorąco!!! Lepszego dentysty nie spotkałam w świecie, miły, uprzejmy, cierpliwy, wszytsko dokładnie tłumaczy. Co najważniejsze uratował mi zęba, który był spisany na straty. W porównaniu do innych dentystów wcale nie wyróżnia się ceną a jedynie wysoką jakością usług. Aż załuję że wcześniej do niego nie trafiłam:/

Ludzie, ja nie jestem z Przemyśla tylko ze Sląska i powiem wam , że nie byłem u lepszego dentysty jak ten Pan. Wyrwał mi zęba w 5 sek. i w dodatku bez żadnego bólu. Absolutny profesjonalizm. Dla mnie mistrz świata. Pozdrawiam Panie doktorze. Robert z Jaworzna

Witam.Miałem u tego Pana robione "LAKI" na zębach i wszystkie po 1 roku musiałem usunąć!!! Na dodatek zęby mi się popsuły z tych "LAKÓW" i znów dodatkowe koszty i BÓL. Koszt wizyt u tego Pana to też nie jest niski. Raczej NIE polecam.

Koszt wizyt u tego Pana to też nie jest niski.
Raczej NIE polecam.

Gdybym trafiła tam wcześniej!!!!Jest to mój Nr 1(skomplikowany zabieg chirugiczny miałam wykonany dużo lepiej i sprawniej niż na klinice w KRAKOWIE!!!!

Absolutny profesjonalista.Jestem jego pacjentem 15 lat i nie straciłem pod jego opieką ani jednego zęba.Moi znajomi którzy korzystają z jego usług twierdzą ze spokojnie na wizytę do tego stomatologa idą bez żadnego stresu. Też ich opinia o tym lekarzu ,jest pozytywna.

polecam , bezbolesnie leczy zeby , zaklada ladne wypelnienia , tlumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania

Jest naprawdę godny zaufania :) Polecam go wszystkim :)

Jest naprawdę godny zaufania :) Polecam go wszystkim :)