lekarz Andrzej Etmański

W przypadku tego specjalisty byłam bardzo zawiedziona wizytą prywatną. To był okres pandemii, gdzie przyszłam do kontroli i okazało się, że mam cystę na jajniku. Już kiedyś miałam taki problem, niestety bardzo ta informacja mnie zestresowała, dodam, że dawno też nie byłam u ginekologa i to wszystko wpłynęło na moje złe samopoczucie. Ponowne pozbywanie się cysty i zmiana gospodarki hormonalnej nie należy do przyjemnych.. W międzyczasie Pan Doktor zaczął używać różnych aluzji i w nieprzyjemny sposób wyrażać opinię, nawet w tak błahych kwestiach, jak noszenie maseczki. Przyszłam z innym problemem, więc nie skupiałam się nad tym jak ważna jest maseczka, po prostu miałam ją na sobie. A gdy lekarz powiedział, żebym ją nasunęła na nos i tak zrobiłam dodając, że ciekawe czy to coś w ogóle daje i jest w stanie nas ochronić to P. Doktor powiedział: "Pani jest z tych ludzi, co uważają, że Ziemia jest płaska". Potem gdy przedyskutowałam sprawę z moją cystą poprosiłam o wskazówki, by pierwszy raz zrobić kontrolę piersi, np. USG piersi. Chciałam dopytać, jak się zapisać, kiedy, co , jaka cena. Pan Doktor nie powiedział nic o USG, tylko zrobił krótkie badanie na miejscu. Potem spotkałam się z wielokrotnie zadanym w moją stronę pytaniem, czy Pani ukończyła jakąś szkołę? Czy Pani się uczy? Pani skończyła podstawówkę? Szkołę średnią? Zaskoczyły mnie te pytania, odpowiedziałam, ze ma Pan Doktor chyba w systemie mój wiek i nie rozumiem do czego zmierzają takie rzeczy i dlaczego Pan pyta w taki sposób. Dowiedziałam się, że "Pani tak gestykuluje i nie potrafi wyrazić swoich myśli". Powiem szczerze, ten specjalista mógł mieć różne dziwne rzeczy w swojej głowie, ale te hasła wcale mnie nie śmieszyły, zwłaszcza ze świadomością , że mam cystę, która wiążę się z atakami bólu, przez co kiedyś trafiłam do szpitala. Pierwszy raz trafiłam na ginekologa, u którego brak empatii i chęć obrażania pacjentów widoczna jest "gołym okiem". Jeśli jest tak zmęczony pacjentami, to może lepiej nie szkodzić innym, tylko zmienić pole działania. Ja problem z cystą rozwiązałam u innego specjalisty, który rozumiał moje obawy ze zmianą hormonów i koniecznością odstawienia leków antykoncepcyjnych. Pamiętam, ze wizyta była prywatna, dlatego też spytałam "ponad program" o to USG piersi, bo nigdy nie robiłam. Chyba za dużo chciałam wiedzieć za te, jak się nie mylę 160 zł. Na szczęście inny lekarz wykazał się swoim profesjonalizmem.

daje mu 5 nie mam do niego zadnych zastrzezen

daje mu 5 nie mam do niego zadnych zastrzezen

U dr'a Etmańskiego leczę się już od kilkunastu lat i mam o nim jak najlepsze zdanie. Zawsze uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Odpowiada na najbardziej wnikliwe pytania. Zawsze dokonuje właściwej diagnozy i stosuje odpowiednią farmakologię. Polecam każdemu!

MOIM ZDANIEM TEN LEKARZ MA DUSZE POTRAFI PODEJSC DO PACIENTKI URATOWAŁ MNIE PRZED PRZEDWCZESNYM PORODEM W 4 MIESIONCU CIONZY IZASTOSOWAL ODPOWIEDNIE LECZENIE ODBIERAL MOJE TRZY PORODY I Z KAZDEGO JESTEM ZADOWOLONA POLECAM GDYZ FACET MA GLOWE NA KARKU.

Tragedia. Traktuje pacjentkę jak mięso. O porodzie rodzinnym, to pewnie czytał w kościelnej gazetce, gdzie dowiedział się, że to grzech :(

Polecam, bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą i doswiadczeniem.Kompetentny poprostu "fachowiec" Świetny lekarz!!!

"Prowadził" całą moją ciążę, w odpowiednim czasie dostrzegł zagrożenie i umieścił mnie w szpitalu na podtrzymaniu. Zawdzięczam mu zdrowego, donoszonego dziaciaczka.

Powinien ktoś wreszcie odebrac mu prawo wykonywania zawodu! Trafiłam do niego w ósmym m-cu ciąży. To miała byc krótka wizyta w celu zmierzenia szerokości kości miednicy, a zamieniła sie w najwiekszy koszmar! Krzyczał na mnie, wyzywał od najgorszych, wykonał najbardziej nieprzyjemne badanie USG o które wcale nie prosiłam. Pomiatał mną jak szmatą. Byłam w szoku, roztrzesiona, dziecko w brzuchu szalało, a on mimo mojego stanu jak oszołom coraz gorzej sie do mnie zwracał, wogóle nie słuchając co do niego mówie. Nie mogę sobie dzisiaj darowac, że do tego dopusciłam. Po kilku dniach zaczeły sie komplikacje. Wcześniej cała ciąża przebiegała bez zastrzeżeń. Po 10 dniach od wizyty urodziłam córeczkę, o ok 2tyg przed terminem, nie wszystko było w porządku.

spokojny opanowany kulturalny szanuje dyskrecję

spokojny opanowany kulturalny szanuje dyskrecję

Lekarz z ogromnym doswiadczeniem,mily czlowiek z wlasciwym podejsciem do zestresowanych pacjentek,pomagajacy zrozumiec chorobe i zachecajacy do walki z nia.POLECAM