lekarz Andrzej Fabian

Neurolog

Dr Fabian przyjmuje od kwietnia 2013 na ulicy Niemcewicza 15 H. Nr tel.914222000.

Jest to jedyny lekarz który nie zbagatelizował mojego bólu, od razu otrzymałam skierowania na kompleksowe badania gdzie wykryto chorobę którą podejrzewał Pan doktor. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za bardzo profesjonalne podejście do sprawy był to 5 lekarz który w końcu postawił diagnozę.

Doskonały lekarz!!! Nie jest to reklama, lecz fakt. Od 2,5 roku jestem pod jego kontrolą. Jedyny lekarz, który nie zlekceważył mojego bólu głowy (inni mówili, że to migrena), dzięki niemu mam życie!

Słyszałam bardzo dobre opinie o dr Fabianie i nie zawiodłam się. Wręcz przeciwnie.Jestem bardzo zadowolona z wizyty. W pełni zasługuje on na opinię kompetentnego, rzetelnego ale też prawego i przyjaznego pacjentowi lekarza.

Super lekarz, kompetentny, miły, jeśli ma wątpliwości to o nich mówi i poleca innych specjalistów nawet ze swojej dziedziny. Bardzo,bardzo miły i co najważniejsze profesjonalista. No i dobry człowiek.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Szczecin"?

Medicus Szczecin
pl. Zwycięstwa