prof. dr hab. n. med. Andrzej Friedman

Neurolog

2,9

Jeśli ktoś szuka rozwiązania swojego problemu ze zdrowiem to polecam od razu odwiedzić Pana Profesora niż szukać pomocy u kilku innych lekarzy. Pan Profesor przez lata pracy zgromadził ogromną wiedzę dzięki czemu dzisiaj zapomniałem już o chorobie , jestem znowu w pełni zdrowy i cieszę się życiem.

Niestety, ja również muszę wpisać negatywa. A robię to z prawdziwą przykrością. U pana profesora na oddziale miałem okazję leżeć. W przeciwieństwie do podległej mu lekarki, wcale nie chciał zgłębić przyczyny moich bólów głowy i zawrotów. Na jego polecenie wypisano mnie z oddziału pomimo tego, iż deklarowałem pogorszenie samopoczucia (co było faktem) Jako druga kontakt z panem profesorem miała moja żona. Obejrzawszy wynik MRI mózgu z ogniskami - stwierdził (uwaga) iż są one pochodzenia ... migrenowego.

Niestety, ja również muszę wpisać negatywa. A robię to z prawdziwą przykrością.

radze omijac z daleka pana profesora......niestety nie pomaga, brak wiedzy pokrywa grubianskim zachowaniem

Jesli to Pan Dr. z Wisnicza, Kolonia-1967 roku ("mala pacietka bardzo chora") i "Specjalna kuracja" na Kazimierzu w Krakowie oraz 2010-Nowa Huta.... to Pan Dr. Andrzej jest wspanialym czlowiekiem, lekarzem i przyjacielem. Barbara D. Fl.

Barbara D. Fl.

Na pewno nie mogę polecić z całego serca. Ewidentnie humorzasty. W przypadku mojej mamy wykazywał się elementarnym brakiem empatii - lepiej wiedział, jak się czuje ponieważ po przepisanym zestawie leków powinna się czuć tak, jak uważał, że powinna. Na protesty reagował zniecierpliwieniem. Zmieniłyśmy lekarza, który wysłuchał i sprawił, że komfort życia mojej mamy bardzo się poprawił. "Prof" przed nazwiskiem powinien oznaczać również profesjonalistę. W przypadku tego lekarza oznacza raczej off.

Wspaniały lekarz i humanista! Pomógł w sytuacji, w której inni nie potrafili pomóc. Jest bardzo uprzejmy, wzbudza zaufanie, a wręcz powoduje, że dzięki niemu z nadzieją patrzy się w przyszłość. Lekarz w starym, przed-PRL-owskim stylu.

Pan profesor Friedman jest przwodniczącym loży masonskiej Bnai Brith oddział Polin, żydowskiej nacjonalistycznej organizacji która walczy z antysemityzmem:)

Powiedział, że mam padaczkę a nigdy nie miałam to wariat lub zabójca

Powiedział, że mam padaczkę a nigdy nie miałam to wariat lub zabójca

Nie odpowiada mi sposób bycia tego lekarza w stosunku do personelu a takze pacjenta czego sama doswiadczyłam

Nie odpowiada mi sposób bycia tego lekarza w stosunku
do personelu a takze pacjenta czego sama doswiadczyłam

Bardziej badacz niż lekarz, niecierpliwy, grubiańskie zachowanie,despotyczny , nie obchodzą go odczucia innych. Wydaje mu się, że jest geniuszem w odróżnieniu od otaczających go półgłówków - pacjentów, ich bliskich. Ale to nasze osobiste doświadczenie, może nie trzeba uogólniać, może są pacjenci zadowoleni z jego metod leczenia.