lekarz Andrzej Gach

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Pan doktor operowal mi torbiel jajnika,kompetencja, profesjonaliym, wysoka kultura osobista i podejđcie do pacjenta plus delikatne poczucie humoru. Jestem wdziecyna za wsyzstko.

tydzień temu urodziłam drugiego synka prze CC.Dr,Gach jest wybitym specjalistą nic nie umknie jego uwadze,robi wszystko co w jego mocy aby utrzymać ciąże i aby urodziło sie dziecko bezpiecznie. Jest małomówny ale tylko wtedy gdy nic nie zagraża zdrowiu dziecka ani ciężarnej. Jest lekarzem godnym zaufania,a wizyta u niego nie jest męczarnią jak u innych lekarzy tej specjalizacji. Nie naciąga na niepotrzebne witaminy,badania itp. Jest jedynym lekarzem którego jak najbardziej polecam. Pierwszego synka też rodziłam przez CC oczywiście pod jego opieką i dzięki niemu jesteśmy cali i zdrowi. Szczerze polecam.

Nie naciąga na niepotrzebne witaminy,badania itp.
Jest jedynym lekarzem którego jak najbardziej polecam.
Szczerze polecam.

Bardzo dobry ginekolog. ma świetne podejście do pacjenta. Polecam go wszystkim !!

Pan Gach jest godnym polecenia specjalista. Tydzien temu zoperowal mi miesniaka macicy. Jest godny zaufania, spokojny i dokladny. Polecam rowniez Szpital Zeromskiego gdzie pan doktor jest dyrektorem oddzialu ginekologii. Przemily personel, kazdy bardzo pomocny. Potrafia sprawic ze wizyta w szpitalu przestaje byc przykrym doswiadczeniem!!! Goraco polecam

małomowny, przez to duzo traci. Trzeba wszystko wyciagac. Po operacji..nawet nie powiedzial co mi jest ani co wycial. Generalnie jak by wogole mnie nie bylo. Potem zero USG.... ale podobno jest dobry. nie mowie ze nie...jest specyficzny. Fachowcem na pewno jest ale dla mnie tez liczy sie podejscie do czlowieka

Wciąż poszukujesz "RTG Kraków"?

Rafał Więcek

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo