dr n. med. Andrzej Gackowski

Kardiolog, USG

Nie jestem w stanie wyrazić wdzięczności za niezwykły profesjonalizm Pana doc.Gackowskiego. To nie tylko uzdolniony kardiolog, lecz Wspaniały Człowiek o wielkiej empatii, pełen życzliwości i determinacji.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz ( co niestety jest ostatnio rzadkością wśród lekarzy), do tego także bardzo cierpliwy. Tłumaczy i objaśnia wszystko bardzo dokładnie. Polecam.

POLECAM!!!!!!PAN DOKTOR JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM.PROFESJONALISTA JAKICH MAŁO.W OBECNEJ CHWILI BARDZO MI POMAGA W LECZENIU.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!!!!!!!!!

Swietny specjalista, wykonuje badanie echo tak drobiazgowo jak nikt na swiecie i widac ze naprawde przejmuje go stan zdrowia pacjenta. Przyjmuje na dodatek w bardzo ladnm i milym miejscu w Unicardii, i na szczescie blisko szpitala ze nie trzeba go szukac po polowie Krakowa.

Wszyscy w Krakowie lekarze ( co dziwne) twierdza, ze jak chcesz miec zrobione najlepiej echo serca jak tylko dzis sie da to trzeba sie dopchac do Dr gackowskiego!!! Jego opinia jest niepodwazalan i warta kazda kwote, poniewaz co z tego ze gdzies jest dyche taniej, jak to niewiele warte. Polecam - widac jak jest dokladny i rzeczywiscie czlowieka bada dokladnie i szczegolowo. Sa niestety dosc dlugie terminy,ale naparwde warto do niego poczekac. Mnie uratowal przed operacja serca, ktora mi chcieli zafundowac na Slasku. Pan pRof. sadowski skierowal mnie do niego i dzieki uczciwosci obu lekarzy wywinalem sie od noza!!! Dzieki DOktorzy z Krakowa!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog "?

Rafał Więcek

40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy