lekarz Andrzej Gawkowski

Najserdeczniejsze podziękowania dla pana doktora za przeprowadzoną operację lewego kolana w dniu 28.12.2015 w szpitalu w Brzezinach. Pan doktor bardzo miły i uprzejmy, udzielał mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania przed i po operacji. Wspaniały człowiek i specjalista wysokiej klasy. Pan doktor uratował moją nogę i wierzę, że niedługo będę mogła znów samodzielnie chodzić. To wspaniały, utalentowany lekarz i człowiek. Jeszcze raz serdeczne dzięki Panu doktorowi Andrzejowi Gawkowskiemu i całemu personelowi medycznemu oddziału chirurgi urazowo-ortopedycznej w Brzezinach- wspaniali ludzie, dobry szpital. Danuta z Tomaszowa Maz.

Bardzo dobry,uprzejmy i kompetentny lekarz. Po zabiegu przychodził i interesował się stanem mojego zdrowia oraz zrelacjonował przebieg mojej operacji.Moja noga szybko wróciła do formy.Panie doktorze dziękuję.

Bardzo dobry,uprzejmy i kompetentny lekarz.

Byłam przez niego leczona. Szczerze rzecz biorąc był to chyba najmniej przyjemny lekarz w mojej karierze. Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem i cieszę się z tego, iż stać mnie było na prywatną wizytę u kogoś innego. W innym przypadku zostałabym z niczym.

Nieprzyjemny i chamski. Jego podejście do pacjenta to jakaś kpina. Nie słucha chorego i nie interesuje się jego historia choroby. Całkowicie ignoruje informacje podawane co do zaleceń leczenia wystosowanych przez innych lekarzy. Nie polecam tego lekarza!

Jest lekarzem który uratował mi stopę przed amputacją.

Jest lekarzem który uratował mi stopę przed amputacją.

Bardzo dobry specjalista,rzetelny,uczciwy,bez komercyjnego podejścia do pacjentów( co niestety obecnie nie jest cechą wielu lekarzy),uprzejmy, należycie informujący pacjentów o stanie ich zdrowia. Powinien być wzorem dla środowiska medycznego jak należy traktować chorych. Godny najszczerszego polecenia. I.A.

Powinien być wzorem dla środowiska medycznego jak należy traktować chorych.
Godny najszczerszego polecenia.
I.A.