dr n. med. Andrzej Gietka

Hepatolog, Reumatolog

Nie wiem jakim jest reumatologiem, ale hepatologiem to on nie jest ... Kiedyś wykonywał mi biopsję wątroby. To zawołał innego doświadczonego lekarza żeby znalazł u mnie wątrobę bo on nie mógł znaleźć... Bo przecież wątroba jest wielkości pęcherzyka żółciowego.... 🤦🏻‍♀️Po wyciągnięciu igły zapytał pielęgniarki czy taki kawałek wystarczy czy jeszcze raz ma pobierać. Jak Hepatolog może nie wiedzieć gdzie jest wątroba 😅 dodam że wówczas był już kierownikiem oddziału hepatologii

Dr Andrzej Gietka to najlepszy lekarz u ktorego byłam! Ze swoimi problemami z kolanem byłam u kilkunastu lekarzy, którzy głównie zlecali kolejne badania, a choroba się pogarszała. W końcu zakwalifikowali kolano do operacji. Dr Gietka rozpoczął wreszcie leczenie. Nauczył mnie rehabilitacji. To pierwszy lekarz który nie skierował mnie na kolejne badania tylko ustalił wszystko na podstawie tego co miałam! Stopniowo było coraz lepiej. Mogę już prostować kolano. W ogóle mnie nie boli. Po każdej wizycie odzyskuje wiarę, że będzie dobrze.

Do dr Gietki trafiłem po dwoch latach leczenia łuszczycowego zapalenia stawów. W tym czasie poruszałem się już z ogromnym trudem o kulach, miałem przykurcze w kolanach i chociaż mam dopiero 38 lat szykowałem sie na rentę. Dr Gietka zmienił leczenie, usunął wodę z kolan już na pierwszej wizycie! Skierował mnie na rehabilitacje. Wszystko się niewiarygodnie poprawiło. Cofnęły się przykurcze kolan. Zacząłem niemal normalnie chodzić! Pan Doktor jest genialny! Dodatkowo każda wizyta jest w miłej atmosferze pełnej kompetencji. Nie tylko wróciłem do normalnej pracy , ale również zacząłem podróżować po świecie. ...

Dodatkowo każda wizyta jest w miłej atmosferze pełnej kompetencji. Nie tylko wróciłem do normalnej pracy , ale również zacząłem podróżować po świecie. Jestem pod ogromnym wrażeniem empatii doktora.
Bardzo dziekuje.
Aleksander K.

Lekarz godny polecenia. Cierpiałam przez pół roku na rwę kulszową. Chodziłam do różnych masażystów bez efektu. Po jednej wizycie na której dostałam blokadę na drugi dzień już była poprawa. W tej chwili minęło 17 lat w dobrym zdrowiu. Dziękuję panu doktorowi i polecam.

nie polecam, ewidentnie nastawiony lekarz na pieniądze, nie będę już opisywać tego ale nie polecam:(, najlepiej chodzić jak najdłużej a problem choroby nie rozwiązany nawet jak ewidentnie trzeba było zareagować jako lekarz!

Do dr.Gietka trafiłam kilka lat temu.W moim mieście( Łomża) leczono mnie na zapalenie mięśnia-miesiąc czasu przeleżałam bez jakiegokolwiek ruchu.Kiedy znalazłam się w jego gabinecie,natychmiast stwierdził,że wypadł dysk.Dostałam blokadę i....stanęłam na nogi.Boże jaka ja jestem Jemu wdzięczna !!!--minęło wiele lat,byłam w dwóch ciążach i absolutnie nigdy już nie odczułam żadnego bólu do dnia dzisiejszego:):) Ps.Zaznaczam,że przyjął mnie owego dnia,pomimo tego,że nie byłam zapisana.Było to z Jego strony bardzo grzecznościowe--dziękuję pięknie,pozdrawiam i polecam wszystkim pacjentom,którzy mają jakiekolwiek dolegliwości z dziedziny dr.Gietka

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami w paroletnim prywatnym leczeniu u dr Gietki, jest niewątpliwie uprzejmym i sympatycznym człowiekiem przynajmniej na wizytach za 150 zł, ale na tym jak dla mnie jego zalety jako lekarza sie kończą. Dr Andrzej Gietka uparcie przez 3 lata leczył u mnie Reumatoidalne Zapalenie Stawów którego nie miałem!!! Wystarczyło zrobić jedno badanie krwi które by to wykluczyło, jego leczenie było bardzo "skuteczne" bo albo dostawałem w kolana zastrzyki ze sterydami blokującym stan zapalny albo objawowo przepisywał mi lek "Majamil" nie wspominająć że przez 3 lata codziennie przyjmowałem lek "Arechin". Kiedy wykluczyłem RZS udałem sie do Ortopedy który złapał sie za głowę jak usłyszał jakie przyjmowałem przez ten czas leki, na marginesie Panie "Doktorze" zapalenie stawów kolanowych spowodowane było przez nieprawidlową postawę w wyniku skrzywienia kręgosłupa, wystarczyła rehabilitacja ale wtedy nie płaciłbym za każdą wizytę 3 - 4 razy w roku, prawda...? OSOBIŚCIE ODRADZAM!!!

Bardzo dobry specjalista.Jestem wdzięczna Panu doktorowi, że dzięki Jego leczeniu /jestem chora na rzs/ mogę normalnie funkcjonować.Polecam Doktora wszystkim, którzy mają taka chorobę

5 miesięcy leczyłam się na kręgosłup brałam dużo lekarstw i tabletek przeciwbólowych bez efektu u dr.Gietki wystarczył 1zastrzyk następnego dnia nie czułam bólu od tego czasu minęły prawie dwa lata bardzo polecam Anna Gardeja pomorskie

takich specjalistów nam trzeba mąż chorował na kręgosłup po wizycie u Pana Doktora 20 lat temu jest zdrowy , teraz w zeszłym roku był z kolanem i oczywiście też jet wyleczony .Zadnych bulów kolana .Przy tym jest to człowiek uprzejmy, inteligentny a co najważniejsze ma ogromną wiedzę. Opierając się na naszym przykładzie polecam wszystkim tego lekarza.