lekarz Andrzej Gilowski

Fachowy lekarz, ma czas dla kazdego pacjenta, wizyty na wyznaczona godzine, polecam serdecznie tego lekarza

Jestem doktora pacjentka od 5 lat, nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza:) Prowadził moja jedną ciąże. Pomagał przy kilku przykrych sprawach które wyleczył. Miły, uśmiechnięty, czuje sie przy nim swobodnie. Nie wstydze sie go o cokolwiek zapytac. Polecam!

Tragiczny lekarz - nie kojarzy ciężarnych pacjentek jak już trafią na oddział (mimo, że brał od nich kasę na prywatnych wizytach raz w miesiącu), prawie wyprawił mnie na drugi świat nie stwierdzając ewidentnej ciąży pozamacicznej. Uważajcie na jego "diagnozy"!

Uważajcie na jego "diagnozy"!

Jest bardzo dobrym lekarzem.Prowadził moje dwie ciąze i jest naprawde w porządku a przede wszystkim mozna z nim swobodnie porozmawiać:)o sprawach kobiecych..zawsze doradzi i dużo podpowie.

polecam chodze do doktora już ponad 6lat,miły,kompetentny z podejściem do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kęty"?

Sadowa 19a

ulica Warszauera 3
ulica Warszauera 3

Iwona Hankus

Wadowice
Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3