lekarz Andrzej Gołąbek

2,1
2,2
2,2
2,4

Jak u dr. Housa, nie oczekuj od lekarza uprzejmości a kompetencji. Dr. Gołąbek kompetentny, jak zapytasz dowiesz się wszystkiego. Badanie bez komplikacji, naciskania nadmiernego na brzuch do granic jak u niektórych. Czasami teksty trochę ekscentryczne ale bez przesady.

Zdecydowanie NIE POLECAM. To "lekarz", który powinien zostać pozbawiony możliwości wykonywania tego zawodu. Na wejściu usłyszałam tekst, żeby zdjąć gacie! Na USG nie pokazał dziecka, wyników badań nie dostałam w ogóle. Kobieta traktowana jak jakiś śmieć, towar rozpłodowy. Po wizycie u tego "doktora" można nabawić się traumy. Ja już nie leczę się na NFZ i wam też odradzam takich specjalistów. Starajcie się, aby zostały wyciągnięte konsekwencje takich zachowań.

Odradzam. Lekarz gburowaty, niemiły, opryskliwy. Jak myślałam że gorzej być nie może tekst "zdejmuj te majtki". Badanie chyba najboleśniejsze w moim życiu. Lekarz powinien posiadać choć odrobinę delikatności nawet jeśli ma zły dzień w pracy.

Usg dopochwowe wykonane bez rękawiczek. Na powitanie bardzo niemiła atmosfera, poczułam się potraktowana jak śmieć. Opis moich dolegliwości uciął w pół zdania, bo kto by się przejmował młoda dziewczyną, która nie jest w ciąży a chce się czegokolwiek dowiedzieć. Wyszłam ze łzami w oczach ze zwykłego badania. Raczej nie polecam- nie wiem, może prywatnie zachowanie jest inne.

"Lekarz" chamski, gburowaty,obojętny w stosunku do pacjenta, brak jakiekolwiek podejścia. Podczas badania kompletnie nie zwracał uwagi na okropny ból, który mi przy tym towarzyszył, mimo wieloktnego informowania o tym - dosłownie zwijania się na fotelu i łzach w oczach. Na wizycie poczułam się jak śmieć, a po z bólu się popłakałam. Odradzam, nie polecam nikomu, nawet najgordzemu wrogowi!

Na wizycie poczułam się jak śmieć, a po z bólu się popłakałam.
Odradzam, nie polecam nikomu, nawet najgordzemu wrogowi!

Beszczelny. Traktuje pacjenta jak śmiecia. Wymądrza się. Podnosi głos. Bada ale za karę. Nic nie mówi o wyniku badania. I ten tekst: ściągnąć majtki....Zadziwiające ze on w ogóle ma pracę i przełożeniu go chcą zatrudniać. Uciekać od takiego ,,lekarza,,!

Moja żona była u tego lekarza. Wyjątkowo opryskliwy i gburowaty, wręcz chamski. Przy badaniu zero delikatności wręcz brutalność. Brak zainteresowania wynikami badań, które żona wykonała przed wizytą. Pacjent kompletnie go nie interesuje, nie słucha co się do niego mówi, nie udziela informacji o aktualnym stanie choroby. Żona wyszła z gabinetu zdenerwowana, wręcz z płaczem. Ten lekarz jest tam za karę? Panie dyrektorze MSPZOZ w Kobyłce jeśli przeczyta pan tą opinię i pozostałe opinie o tym lekarzu to proszę z nim porozmawiać. Może to coś zmieni. w jego postępowaniu. Swoje frustracje ...

Panie dyrektorze MSPZOZ w Kobyłce jeśli przeczyta pan tą opinię i pozostałe opinie o tym lekarzu to proszę z nim porozmawiać. Może to coś zmieni. w jego postępowaniu. Swoje frustracje niech wyładowuje w domu.

Badanie usg wykonane szczegółowo z ogromną dokładnością, bardzo chętnie odpowiada na pytania, jeśli są jakieś niejasności dokładnie wyjaśnia. Bardzo miły, kompetentny lekarz, godny polecenia.

Bardzo miły, kompetentny lekarz, godny polecenia.

Chamski, nie kompetentny człowiek. Na izbie przyjęć najważniejsza była maska na nosie. Kompletnie nie zwracał uwagi na mój problem. Doktor stwierdził że z krwotokiem poszłam na skróty. Może idąc prywatnie na wizytę za pieniądze dowiedziałabym się chociaż co mi dolega. Ale od kogo ja tego wymagam…Po tylu złych opiniach ordynator nie powinien pozwolić na taką ,,pracę” doktora.

Lekarz spóźniony. Niezadowolony że w ogóle musi przyjmować pacjentów. Na podstawowe pytanie dotyczące badania odpowiedział, że mogę stąd wyjść jak chce. Badanie usg zrobione w 5 min, zero informacji czy wszystko w porządku, opryskliwy i niesympatyczny. Lekarze którzy wykonują takie zawody, powinni się chociaż grzeczniej odzywać. Nie polecam dla kobiet w pierwszej ciąży, moja jest trzecia i zdążyłam przywyknąć do "uprzejmości" w naszej służbie zdrowia.