Nie polecam zabiegów laserowych ! Jestem miesiąc po 4 zabiegu laserem e co2 i nie mogę spojrzeć w lustro!!! Nie dość, że zabiegi pogorszyły stan mojej linijnej blizny na policzku to najgorsze jest to , że mam trwale uszkodzoną zdrową skórę na policzku w obrębie blizny... Na policzku są dosłownie odbicia po laserze! Pełno głębokich, długich kresek a nawet odbity skan po laserze w kształcie trójkąta!! Faktura jest nierówna ! zanikowe drobne blizny! Jak w trakcie zabiegów mówiłam dla lekarza o swoich obiekcjach to stwierdził, że nie wie co ja z tym w domu robię. Zero odpowiedzialności za to co robi. Powinien kontrolować czy zabiegi nie są wykonywane za często itp i jaki jest stan skóry pomiędzy zabiegami! każdy ma inną skórę i zabiegi trzeba dopasować indywidualnie do każdego a nie wykonywać je książkowo co 4 tyg! Wybrałam się do innego lekarza , który stwierdził silny stan zapalny i przepisał odpowiednie i rozgonił stan zapalny. Jak już skóra nie jest czerwona to wszystkie niedoskonałości po laserze widać jak na dłoni. Blizny są i już zostaną. MASAKRA!= to ten człowiek mi zrobił!

Byłem pozytywnie nastawiony co do tego lekarza, przeglądając różne opinie w internecie, ale rzeczywistość pokazała co innego. Lekarz zapomina, że ma ocenić problemy dermatologiczne a nie bawić się w chirurga plastycznego, w ogóle dziwne podejście do pacjenta, pomimo, że nie mam aż tak złych zmian to pocieszająco powiedział, że nie da się tego usunąć całkowicie tylko można spłycić blizny, przy tej technologi i medycynie co jest to wszystko jest możliwe a ten lekarz nie gwarantuje nic poza tym, że się płaci dużo pieniędzy za nic bo jak inaczej to wytłumaczyć, ...

Lekarz zapomina, że ma ocenić problemy dermatologiczne a nie bawić się w chirurga plastycznego, w ogóle dziwne podejście do pacjenta, pomimo, że nie mam aż tak złych zmian to pocieszająco powiedział, że nie da się tego usunąć całkowicie tylko można spłycić blizny, przy tej technologi i medycynie co jest to wszystko jest możliwe a ten lekarz nie gwarantuje nic poza tym, że się płaci dużo pieniędzy za nic bo jak inaczej to wytłumaczyć, że się nie da usunąć tego to po co tyle pieniędzy wydawać, a sumy rzędu idących w nie setki złotych a tysiące to już w ogóle szkoda mówić, do tej pory wydałem kilka tysięcy jak i nie lepiej na leczenie a tu nic lepiej, zamiast zaproponować coś mniej więcej tańszego to od razu z górnej półki, także jestem zawiedziony 100 zł za konsultacje i dalej jestem zły, a ponoć lekarze mają przede wszystkim leczyć a nie patrzeć na pieniądze.

Lekarz specyficzny w obejściu ale kompetentny. Mojemu niespełna rocznemu synkowi usunął naczyniaka spod oka, bez znieczulenia ze względu na bliskość oka, potrafił zachować zimną krew ( pacjent płakał i się wyrywał, matka płakała ale trzymała, ojciec trzymał i nie płakał )i zabiegu nie trzeba było powtarzać. No i nie ma śladu :-)

Poszedlem z polecenia, przyczyny nie mogla znalezc dermatolog w przychodni. Pan doktor przepisal trafne masci likwidujace chorobe skory. Udalem sie ponownie po paru latach ze znajoma, identyczna wlasciwa diagnoza i skuteczne srodki prowadzace do wyleczenia.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pan doktor poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Bardzo sympatyczny i kulturalny lekarz. Polecam.

Dr nie wnikał za bardzo w przyczynę choroby, dostałem antybiotyk - pytając czy nie powinny być zrobione jakieś badania, dostałem odpowiedź, że nie :P Tak czy inaczej antybiotyk pomógł, choć po pół roku od odstawienia znowu pojawiły się problemy... ogólnie chyba spróbuję u innego lekarza, który pomoże usunąć przyczynę, a nie objawy :)