lekarz Andrzej Grabowski

Psychiatra

Specjalista psychiatra, ponad 25 lat pracy w zawodzie psychiatry, wieloletnie doświadczenia w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej, ukończone 3 letnie szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone przez Instytut Psychiatrii i Neurologii, i 4 letnie szkolenie w Instytucie Terapii Grupowej Analitycznej Rasztów. Kilkanaście lat pracy w Śląskiej Akademii Medycznej (gdzie m/innymi współprowadził Odział Psychoterapii, tworzył i kierował pracownią Światłoterapii), następnie praca w Centrum P...

Kiedy dostałam wyrok-Rak!, byłam w szoku,załamana, miałam lęki. Przypadkowo trafiłam na dr. Grabowskiego. To był szczęśliwy traf! Doktor to bardzo profesjonalny, pełen zaangażowania,życzliwy lekarz.Dzięki niemu dziś jestem zdrowa , a rak też pokonałam!Polecam na prawdę Pana Doktora Grabowskiego!

Wspaniały, godny polecenia lekarz. Wyjątkowy człowiek. Pomógł mi wrócić do życia, nauczyć się siebie. Był przy mnie w chwilach rozgoryczenia i zwątpienie. Dodawał mi otuchy i wierzył we mnie, nawet jak sama w siebie przestawałam wierzyć. Niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Polecam każdemu.

Po wielu latach walki z chorobą dopiero dr Grabowski postawił mi właściwą diagnozę i dobrał odpowiednie leki, które pozwoliły mi wrócić do normalnego życia. Dr Grabowski jest dobrym słuchaczem, doradcą i przede wszystkim bardzo rzetelnym psychiatrą, który doskonale zna się na swojej profesji przez co każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i jest niezwykle owocna. Polecam!!

W życiu nie spotkałam się z lepszym lekarzem. Dr Grabowski z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Jest godnym zaufania, świetnym psychiatrą i psychologiem, który nigdy nie zostawia pacjenta bez opieki. Do samego końca walczy, aby postawić chorego na nogi i zwrócić mu dawne życie. Tak było w moim przypadku za co jestem bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam dra Grabowskiego oraz Centrum Zdrowia i Pyschoterapii.

Nie chce pisać żadnej laurki, ale to naprawdę bdb lekarz. Podejście do pacjenta i schorzenia bardzo rzeczowe konkretne i bez owijania w bawełnę. Może i moje schorzenie nie było jakieś szczególnie trudne do zdiagnozowania ani wyleczenia ale za to przykre, doktor pomagał skutecznie.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis