dr Andrzej Gracz

Chirurg onkolog

dr. Andrzej Gracz jest nie tylko Wspaniałym Ordynatorem ale też niezwykle ciepłym, życzliwym , i cierpliwym lekarzem . Zespół który stworzył składa się z wyjątkowo kompetentnych i wzbudzających zaufanie lekarzy . Wiem że gdybym nie trafił do dr. Gracza , dzisiaj by mnie nie było , chirurdzy ze szpitala przez 3,5 mc. nie byli w stanie postawić diagnozy .dr. Graczowi i jego zespołowi zajęło to 2 DNI. Panie doktorze bardzo dziękuję za wszystko, życzę Panu dużo zdrowia , aby mógł pan jak najdłużej służyć swoją wiedzą , mądrością by ratować życie innym

Super lekarz Daje mu w karzdej dziedzinie po pięć punktów. Operował i leczył moją mamusię. Ten lekarz jest: godny polecenia ponieważ pacjent jest dla niego najważniejszy. Życze mu jak najdłuższych lat życia

Super lekarz
Daje mu w karzdej dziedzinie po pięć punktów. Operował i leczył moją mamusię.

Wspaniały lekarz i człowiek, wytłumaczy - niezwykle cierpliwy właśnie obchodziłam 5 rocznicę - dziękuję Panie Doktorze za nowe życie

Poprawny w nadmiarze optymista, z humorem, werwą i kompetencjami wartymi wykorzystania w najlepszych szpitalach na świecie. Kapitalny człowiek, bez kompleksu "lekarza" -dla pacjenta z sercem i duszą na dłoni. Nie znam lepszego doktora i zarazem człowieka. Czy on ma życie prywatne? Mam wątpliwości - nigdy nie odmówił mi pomocy i całej mojej rodzinie. Pozdrawiam i życzę zdrowia i 200 lat. Mojemu ojcu lat 92 pomocy w każdym razie nie odmówił i uznał jego zaniedbania jako coś normalnego, "do zrobienia". Chwała mu za to.

lekarz z powołania,będąc pod jego opieką łatwiej walczyć z chorobą.pacjent jest dla niego najważniejszy.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15