dr Andrzej Gracz

Chirurg onkolog

Doktor Andrzej Gracz- wiedza, profesjonalizm, człowiek godny zaufania, interesuje się pacjentem. Polecam na 200%- Basia

Cudowny profesjonalista w tym co robi,a wiec operuje najbardziej trudne przypadki zagrażające życiu, a pacjenci wracają do zdrowia. Dziękuje wdzięczny pacjent.Po 2 latach leczenia; operacji, chemioterapii I dodatkowych zabiegów wracam do pełni życia.

Cudowny profesjonalista w tym co robi,a wiec operuje najbardziej
I dodatkowych zabiegów wracam do pełni życia.

Wspaniały lekarz, wysokiej klasy fachowiec, a przy tym skromny i miły człowiek. Pełen profesjonalizm i niespotykane w dzisiejszych czasach zaangażowanie w sprawy pacjenta. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem dobrego chirurga onkologa. Wdzięczna pacjentka Eugenia N.

Wspaniały lekarz, wysokiej klasy fachowiec, a przy tym skromny i miły człowiek.

Wdzięczna pacjentka Eugenia N.

dr. Andrzej Gracz jest nie tylko Wspaniałym Ordynatorem ale też niezwykle ciepłym, życzliwym , i cierpliwym lekarzem . Zespół który stworzył składa się z wyjątkowo kompetentnych i wzbudzających zaufanie lekarzy . Wiem że gdybym nie trafił do dr. Gracza , dzisiaj by mnie nie było , chirurdzy ze szpitala przez 3,5 mc. nie byli w stanie postawić diagnozy .dr. Graczowi i jego zespołowi zajęło to 2 DNI. Panie doktorze bardzo dziękuję za wszystko, życzę Panu dużo zdrowia , aby mógł pan jak najdłużej służyć swoją wiedzą , mądrością by ratować życie innym

Super lekarz Daje mu w karzdej dziedzinie po pięć punktów. Operował i leczył moją mamusię. Ten lekarz jest: godny polecenia ponieważ pacjent jest dla niego najważniejszy. Życze mu jak najdłuższych lat życia

Super lekarz
Daje mu w karzdej dziedzinie po pięć punktów. Operował i leczył moją mamusię.

Wspaniały lekarz i człowiek, wytłumaczy - niezwykle cierpliwy właśnie obchodziłam 5 rocznicę - dziękuję Panie Doktorze za nowe życie

Poprawny w nadmiarze optymista, z humorem, werwą i kompetencjami wartymi wykorzystania w najlepszych szpitalach na świecie. Kapitalny człowiek, bez kompleksu "lekarza" -dla pacjenta z sercem i duszą na dłoni. Nie znam lepszego doktora i zarazem człowieka. Czy on ma życie prywatne? Mam wątpliwości - nigdy nie odmówił mi pomocy i całej mojej rodzinie. Pozdrawiam i życzę zdrowia i 200 lat. Mojemu ojcu lat 92 pomocy w każdym razie nie odmówił i uznał jego zaniedbania jako coś normalnego, "do zrobienia". Chwała mu za to.

lekarz z powołania,będąc pod jego opieką łatwiej walczyć z chorobą.pacjent jest dla niego najważniejszy.

Jestem pacjentką dr Gracza od pięciu lat,co jakiś czas odwiedzam oddział chirurgii onkologicznej w charakterze pacjentki,bo co jakiś czas muszę mieć coś z operowane.Wspaniały lekarz i człowiek,wiem że mogę do niego zwrócić się z każdym zdrowotnym problemem. Dziękuję,dziękuję Doktorze za życie.Polecam w 100%.Ewa

Bardzo dobry lekarz, wspaniały, dobry człowiek. Leczy mojego ojca.

Bardzo dobry lekarz, wspaniały, dobry człowiek.
Leczy mojego ojca.