lekarz Andrzej Groszewski

Neonatolog, Pediatra

Zdecydowanie polecam Fachowiec. Dokładnie zbadał, cierpliwie wytłumaczył. Może i specyficzny charakter, ale do dziecka podejście super.

Omijać z daleka! Cechy charakteru nie do dyskusji na tym portalu (choć podpowiadam, że pan G. jest nieprzyjemny). Zbyt często bagatelizuje symptomy płynące od pacjenta. Moja partnerka jest położną; nasze świeżo urodzone dziecko wg niej miało problemy oddechowe. Zwrócenie na ten fakt uwagi lekarzowi Groszewskiemu nie przyniosło najmniejszego zainteresowania, kilka godzin później nasza córka była kompletnie sina. Nie polecam, Dawid

Nie polecam, Dawid

Burak burak burak, że takich ta święta ziemia nosi. On nie powinien mieć kontaktu z ludźmi, ma jakieś kompleksy i coś z głową

nieprzyjemny typ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobry lekarz. Specyficzny sposób bycia. Ale diagnoza - bardzo trafna. Leczenie trafne. Nie ulega sugestią rodziców i to jest najważniejsze.

Dziecko mogło umrzeć z zupełnie innej przyczyny i pewnie by tak było, najlepiej widzieć winę w kimś, bo tak jest łatwiej. Może i jest nieuprzejmy,ale taki ma sposób bycia, najbardziej liczą się kompetencje, a nie jakiś fałszywy uśmieszek. Warto popatrzeć co zrobił dla oddziału w Chojnicach w tak krótkim czasie, jak bardzo wiele kobiet właśnie ze względu na niego z nawet dalekich okolic decyduje się rodzić właśnie na jego oddziale.

Gbur, nieuprzejmy, zarozumiały. Myśli, że jest najmądrzejszy - lecz to czysta fikcja.

A moje dzięki Niemu żyje. Wiem, że to niewielkie pocieszenie, ale może tak miało być. tak jest nieprzyjemny, ale z dziećmi obchodzi się naprawdę bardzo delikatnie i poświęca im odpowiednia ilość czasu.

Jest to lekarz którego bym nikomu nie polecała . Jest nieprzyjemny w rozmowie i wg mnie traktuje noworodka jak kolejną przyjętą "sztukę".W moim odczuciu jest to lekarz nie kompetentny, moje dziecko zmarło, a mogło żyć gdyby lekarz zajął się nim od początku we właściwy sposób.