lekarz Andrzej Gruszka

Laryngolog

2,4
2,5
2,4

Nie polecam, udałem się z problemem zatkanych uszu gdy stwierdził ze zalega woskowina i pomoże mi odessać ssakiem, machał mi tym metalowym ssakiem aż mnie bolało...

Po przeczytaniu opinii przed wizytą miałam obawy co do wizyty, jednak okazały się one zbędne. Lekarz uważnie wysłuchał, zbadał, dopytywał. Wykazywał zainteresowanie i empatie. Mały minusik za to, że chciał przepisać lek, po którym nie czuje się dobrze, jednak po tym jak mu to powiedziałam to zmienił lek na inny. Będę polecać!

Nie jestem zadowolona z wizyty, którą odbyłam u lekarza. Brak odpowiedniego wywiadu i zainteresowania się sprawą pacjenta. Gdy powiedziałam, że z ucha wypływa mi dziwna wydzielina usłyszałam odpowiedź "to normalne". Gdy powiedziałam, że mam wrażenie, że nie dosłyszę, przeprowadzono bardzo dokładne badanie polegające na stanięciu po drugiej stronie gabinetu i powtarzaniu słów po lekarzu. Może jakieś specjalistyczne badanie w celu wykluczenia/potwierdzenia niedosłuchu? Lekarz pół wizyty głośno klepał w klawiaturę bez większego wczucia się w pacjenta. Powiedział, że mam wykupić pewne leki i koniec. Gdy zapytałam czy są na receptę usłyszałam odpowiedź "młoda a....", po czym oscentacyjnie zapisał nazwę leku na kartce. Przepraszam - miało być "moda, a głupia"??? Nie polecam wizyty u tego specjalisty.

Byłam z wizytą u Pana Doktora z nagłą niespodziewaną dolegliwością laryngologiczną. Pomimo tego, że miał już komplet pacjentów przyjął mnie poza kolejnością. Jestem bardzo zadowolona z wizyty!!! Pan Doktor zaradził skutecznie problemowi, a poza tym swoim spokojem i rzeczowym podejściem sprawił, że i ja poczułam się bezpiecznie. Panie Doktorze bardzo dziękuję za pomoc!!! Nie wiem co by się stało gdybym na Pana nie trafiła. Jeszcze raz dziękuję!!!!

Nic konkretnego się nie dowiedziałam, nie zostałam przebadana prawidłowo pod kątem błędnika gdzie jak poszłam prywatnie całkiem do innego Laryngologa od razu dostałam skierowania na badania dokładniejsze. Dwie znajome dowiedziały się dokładnie takich samych słów co ja od dr. Gruszki na dzień dzisiejszy wcale nie są takie zdrowe jak dr. stwierdził. Nie polecam

Miły i sympatyczny lekarz, na wizycie wszystko omówił i wytłumaczył. Postawiona diagnoza trafna. Polecam

Lekarz powinien utrzymać stan zdrowia pacjenta lub diagnozować choroby i starać się je wyleczyć. Niestety większość pacjentów oraz opinii na temat tego lekarza jest jednoznaczna. Niestety tacy ,,specjaliści" też się trafiają ale aż dziwne ze tyle lat próbują dalej brnąc w tym kierunku mimo zdania pacjentów.

Nie polecam. Nie miły, nie uprzejmy. Zła diagnoza. Leki za około 300 zł. Jak najdalej od tego lekarza.

Niestety ale trzeba pamiętać że nie każdy jest lekarzem z powołania stąd też trafiają się tacy jak pan Andrzej. Na szczęście mamy również grono bardzo dobrych specjalistów o czym u tego pana nie można tak powiedzieć. Jest to moje subiektywne zdanie i opinia gdzie widzę również inni patrząc po komentarzach podobnie uważają.

Zła diagnoza dwu miesięcznego dziecka i antybiotyk bez sensu. Niemiły i niekompetentny lekarz. Katastrofa!!!!!!!!