lekarz Andrzej Grzęda

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bardzo kompetentny durzej klasy Fachowiec uratował życie mojej szwagierce nie będąc na dyżurze przesiedział przy niej prawie całą nic Jak nad ranem

Czytając opinie na temat tego lekarza obawialam sie troche wizyty u niego, jednak bezpodstawnie. Przede wszystkim interesuje sie pacjentem, nie tak jak pozostali koledzy po fachu. W dzien operacji jeszcze dokladnie mnie zbadal a juz po zabiegu wytlumaczyl co wycieli, czego sie jeszcze doszukali i pocieszyl ze wynik histopatologiczny powinien byc ok :) Jestem bardzo zadowolona zwlaszcza ze do kolezanki (ktora ze mna lezala na sali) chirurg operujacy ja ani razu nie odwiedzil, a o tym ze moze juz wyjsc do domu dowiedziala sie przypadkiem na korytazu szpitala. Lekarz odpowiadał na moje pytania dotyczace choroby wyczerujaco i był bardzo przyjaznie nastawiony, polecam wszystkim ktorzy szukaja dobrego onkologa-chirurga.

Pan doktor nie jest osobą zbyt wylewną i myślę, że stąd może mieć opinię nieprzyjemnego, a przecież nie na pogaduszki idzie się do lekarza! Fakt, że odrobina uśmiechu nikomu jeszcze nie zaszkodziła, ale po każdej wizycie u doktora wiem, że zostałam potraktowana poważnie.

Nie polecam! Nie uprzejmy, opryskliwy, gbur! I jeszcze burak!!! No nie polecam nikomu!

Nie polecam! Nie uprzejmy, opryskliwy, gbur! I jeszcze burak!!!
No nie polecam nikomu!

Trudno określić słowami, jak bardzo jest nieprzyjemny. Nie zasługuje na miano lekarza, tym bardziej onkologa(!!!). Po wizycie u niego płakałam, ponieważ nie jestem twarda. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z tym człowiekiem.