lekarz Andrzej Grzela

Chirurg ogólny

U tego doktora badania profilaktyczne przeprowadzałam wiele lat. Zawsze był kompetentny i miły. A przy wykrytym guzie pomógł mi podjąć decyzję o operacji. Zawsze profesjonalny,ale z poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem do pacjenta ! Lekarz godny polecenia ! Czekam na jego cudowny powrót do zdrowia i zawodu !

U pana doktora Grzeli miałem wycinany guz w lewym sutku cały zabieg poszedł bardzo sprawnie w miłej i luźnej atmosferze. Zabieg prawie w ogóle bez bolesny. Polecam bardzo tego doktora bo to bardzo miły, troskliwy i zabawny facet a przede wszystkim świetny fachowiec.

Niedawno miałam usuwane guzy piersi. Zabieg przebiegał w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Serdecznie polecam. Lekarz kompetentny,rzeczowy,miły.Specjalista jakich mało.Pozdrawiam.

U doktora Grzeli wyleczyłam swoje hemoroidy laserowo, także w Euro-Klinice. Oceniam tego lekarza pozytywnie – fachowe tłumaczenie zabiegu i przyczyn powstawania hemoroidów, uprzejmość i profesjonalizm – to sobie cenię.

Doktor Grzela zajmował się mną w Euro Klinice. Kompetentny, miły lekarz, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Wytłumaczył mi, na czym będzie polegał zabieg (chodziło o usuwanie hemoroidów), na co muszę się nastawić. Ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić dalej.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bytom"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów