lekarz Andrzej Grzela

U tego doktora badania profilaktyczne przeprowadzałam wiele lat. Zawsze był kompetentny i miły. A przy wykrytym guzie pomógł mi podjąć decyzję o operacji. Zawsze profesjonalny,ale z poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem do pacjenta ! Lekarz godny polecenia ! Czekam na jego cudowny powrót do zdrowia i zawodu !

U pana doktora Grzeli miałem wycinany guz w lewym sutku cały zabieg poszedł bardzo sprawnie w miłej i luźnej atmosferze. Zabieg prawie w ogóle bez bolesny. Polecam bardzo tego doktora bo to bardzo miły, troskliwy i zabawny facet a przede wszystkim świetny fachowiec.

Niedawno miałam usuwane guzy piersi. Zabieg przebiegał w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Serdecznie polecam. Lekarz kompetentny,rzeczowy,miły.Specjalista jakich mało.Pozdrawiam.

U doktora Grzeli wyleczyłam swoje hemoroidy laserowo, także w Euro-Klinice. Oceniam tego lekarza pozytywnie – fachowe tłumaczenie zabiegu i przyczyn powstawania hemoroidów, uprzejmość i profesjonalizm – to sobie cenię.

Doktor Grzela zajmował się mną w Euro Klinice. Kompetentny, miły lekarz, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Wytłumaczył mi, na czym będzie polegał zabieg (chodziło o usuwanie hemoroidów), na co muszę się nastawić. Ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić dalej.

Ludzie, jak można nie mając zielonego pojęcia o refundacjach z NFZ pisać pierdoły, ze lekarz to krwiopijca!!!! Dla mnie zdrowie jest bezcenne i tyle!!!!

Witam wszystkich byłych i przyszłych pacjentów dr Grzeli Mam 40 lat i miałam kontakt z lekarzami różnych specjalizacji od onkologa do alergologa. Nigdy nie spotkałam lekarza o tak dobrym sercu dla pacjent jak dr Grzela. Jestem mieszkanką małopolski i moim zdaniem najlepsi lekarze są na Śląsku a wśród nich na czele stoi dr GRZELA. Zabieg usunięcia guza piersi, który wykonywał mi pan doktor był w maju 2011 r. Pan dr przed badaniem oraz przed zabiegiem potrafi rozładować napięta atmosferę że pacjent czuje się jakby pan dr był jego najlepszym przyjacielem. ...

Witam wszystkich byłych i przyszłych pacjentów dr Grzeli
Mam 40 lat i miałam kontakt z lekarzami różnych specjalizacji od onkologa do alergologa. Nigdy nie spotkałam lekarza o tak dobrym sercu dla pacjent jak dr Grzela. Jestem mieszkanką małopolski i moim zdaniem najlepsi lekarze są na Śląsku a wśród nich na czele stoi dr GRZELA. Zabieg usunięcia guza piersi, który wykonywał mi pan doktor był w maju 2011 r. Pan dr przed badaniem oraz przed zabiegiem potrafi rozładować napięta atmosferę że pacjent czuje się jakby pan dr był jego najlepszym przyjacielem. Nie zgadam się z negatywnymi opiniami na jego temat. Do dnia dzisiejszego pan dr jest moim lekarzem i nigdy nie zmienię zdania na jego temat.
Wdzięczna pacjentka Kasia B.

Witam Niedawno byłem na konsultacjach u doktora Grzeli, na których wytłumaczył mi moją chorobę i bez żadnych na wstępie badań powiedział że mam hemoroidy. Następnie poinformował że trzeba będzie je usunąć metodą Barona (koszt 300zł od jednego hemoroida), ale najpierw zrobić należy zrobić badanie. Jak się później okazało za które musiałem zapłacić. Nie zostałem o tym fakcie poinformowany, że badania są płatne (czyt. wizyta prywatna). Zdecydowanie nie polecam tego lekarza choć na początku wizyty wzbudza duże zaufanie.

Witam

Pan Dr,Grzela - myślałam że jest dobry. Ale zmieniłam zdanie i lekarza chyba za późno. Chodziłam na wizyty od ponad 2 lat z powodu wycieku z brodawki ostatni rok nawet co 2-3 miesiące że niby wszystko ok nic się nie dzieje tak zapewniał ale wspominał że trzeba się dowiedzieć z czego jest wyciek bo to nic dobrego nie wróży, i tak chodziłam i chodziłam.... Od ostatniej wizyty po tygodniu znalazłam się u innego doktora i w ciągu 8dni miałam usg, mammografie i biopsję, ponieważ w badaniu usg na którym nic nie widział dr,Grzela ten doktor widział guza i bardzo powiększone w.chłonne. Teraz czekam na wynik i bardzo się go boję bo niestety ale może być zły. Więc nie polecam doktora Grzeli po moim doświadczeniu

Pan Doktor bardzo miły, lecz nie do końca spełnił moje oczekiwania...

Pan Doktor bardzo miły, lecz nie do końca spełnił moje oczekiwania...