lekarz Andrzej Grzelka

Internista, Kardiolog

2,9

Świetny, cierpliwy, kompetentny lekarz z sercem na dłoni, polecam z czystym sumieniem każdemu, kto boryka się z problemami kardiologicznymi

Każdy ma prawo do swojej opinii . Nie zgadzam się z opinią. Jest to dobry lekarz, kompetentny. Humoru w danym dniu może nie mieć każdy z nas, to tylko człowiek i też ma prawo do dobrych i złych dni.

Dr Grzelka jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Z czystym sumieniem polecam bo ma dużo wiedzy i zna się na tym co robi.

Jest bardzo złym lekarzem!!!!!!!!Nie polecam tego pana nikomu liczą się tylko pieniądze.Gbur myśli ,że wszystko mu wolno.To nie lekarz z powołania!Brak słów .Życzę mu z całego serca aby znalazł się w takiej sytuacji jak ja.

Sprawnie kompetentnie rzeczowo także poza godzinami regularnych przyjęć. Potrafi rozwiązać problemy z którymi wcześniej lekarze nie wiedzieli co począć.

Od wielu lat ja i moja rodzina korzystamy z porad tego lekarza. Ogromne doświadczenie i kompleksowe podejście, można się poradzić w każdej sprawie medycznej, jak jest to zagadnienie które wykracza poza obszar zainteresowań to poradzi dobrego specjalistę.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jest chamski i arogancki. Zostaje przy swoim zdaniu nie mając racji. Uważa, że ma we wszystkim rację nie słuchając pacjenta. Patrzy tylko i wyłącznie na pieniądze. Pacjent i jego dolegliwości go nie obchodzą.

W pierwszym kontakcie wydaje się być oschły i niezbyt uprzejmy. Podczas następnych wizyt zmienia się na korzyść. Nie lubi gdy pacjent za dużo mówi. Ja jestem zadowolona, ponieważ pomógł mi bardzo. Przeprowadził kolejne badania i stopniowo dostosowując leki wyprowadził mnie z utrudniającej mi życie arytmii. Mam zaufanie do dr Grzelki. Jest ok

W pierwszym kontakcie wydaje się być oschły i niezbyt uprzejmy.

Nie polecam Nikomu uważa sie za wielkiego Pana

Nie polecam Nikomu uważa sie za wielkiego Pana

A. Grzelka nie powinien być lekarzem zupełnie nieetyczny i niekompetentny zdecydowanie nie polecam !!!