dr hab. n. med. Andrzej Gusta

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo dobry lekarz, pomógł mojemu bratu z woj.podkarpackego,opracja przeprowadzona została przy użyciu lasera 15 lat temu - do dzisiaj bez powikłań. Dziekuję Panie Profesorze.

Dziekuję Panie Profesorze.

Mam wrodzone zwichnięcie stawów biodrowych po 8 operacjach w tym 3 wstawienie i wymiana endoprotez. Moja sytuacja zdrowotna jest bardzo trudna, niestety nadal musze brac przeciwbolowe - tramal 150 ale nie z powodu st. biodrowych- Pan prof. uratował mnie od kompletnego inwalidztwa, w innej klinice na Pomorzu chciano mi tylko usztywnic biodro, gdyz stwierdzono, ze nie ma mozliwości technicznych aby umocować endoprotezę. Nie zgodziłam sie. Po ok. 10 latach polecił mi go jego uczeń, powiedział, ze Pan prof. lubuje sie w trudnych przypadkach" i jakiesz było moje zdziwienie, kiedy po konsultacji zaproponował, ze wstawi mi endoproteze- moje cierpienie było nie do zniesienia i sterty przeciwbolowych. Dzisiaj juz 13-sty rok chodze na tej endoprotezie i prawie nie boli. Jestem mu niezmiernie wdzieczna. Jeżdze czasami na konsultacje, jednak to ok. 200 km no i najnizsza renta ogranicza mi częstrze kontakty. Pana prof. zalecenia są badzo istotne dla mnie.Bardzo dziekuje Panie Profesorze.

Wspaniały i kompetentny specjalista, uprzejmy, cierpliwie tłumaczący procesy chorobowe, doradzający najlepsze rozwiązanie problemu zdrowotnego. Polecam wszystkim cierpiącym pacjentom z całego kraju

Po długotrwałym leczeniu bez efektów w woj. lubuskim (na kasę chorych wtedy,)profesor idealnie przeprowadził operację lewego biodra. Jestem posiadaczem ABGII 8 lat i nie narzekam.

Po nieudanej operacji w Szpitalu Jagielonska -kolano 30 lat temu. po dwóch latach Profesor poprawił to (wtedy w Zdunowie i do dzis jest ok.-Dziekuję

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Przychodnia Stoczniowa