dr n. med. Andrzej Hernik

Dr Hernik to lekarz z powołania, godny polecenia. Jego ogrom wiedzy, empatia i szacunek do pacjenta sprawiają, że mam do niego pełne zaufanie. W czasie badania pacjentka nie odczuwa dyskomfortu, jest bardzo delikatny, dokładny i co najważniejsze zdiagnozował nieprawidłowość, której nie dostrzegło 2 lekarzy u których wcześniej byłam. Szczerze polecam.

Świetny specjalista,jedyny do którego mam pełne zaufanie ,spokojny,opanowany,polecam wszystkim kobietom!!!

Bardzo dobry lekarz ,mam do niego pełne zaufanie uratował mi dziecko . Słucha,tłumaczy ,cierpliwy . Godny polecenia.

nie polecam to tyle, trzeba sie samemu przekonac.

nie polecam to tyle, trzeba sie samemu przekonac.

Badanie cytologiczne,USG i badanie piersi! Spokojny, opanowany, delikatny podczas badań, wizyta odbywa się bez stresu! Polecam!

naprawde polecam tego lekarza. poświeca bardzo duzo czasu dla pacjentki . nie raz czeka sie w poczekalni troszke dluzej :) wbudza zaufanie . mądry lekarz !!!!za pierwsza wizyte 150 kolejne juz mniej . warto polecam

Wzbudza zaufanie, ale zapłaciłam 150 zł za wizytę z usg i cytologią. Dla mnie drogo.

Wspaniały lekarz. Mało brakło a urodziła bym przedwczesnie tj w 28tygodniu. Teraz jestem w 30tygodniu, a on mi mowi ze sa duze szanse ze donosze do konca. Ja mu wierze bo nikt mi nie poswiecił tyle uwagi co on. To moja 1 ciaza, miałam juz 2lekarzy ale on ten 3 jest najlepszy. Poswieca mnostwo czasu i sie przejmuje. Polecam go w 100 procentach.

Polecam tego lekarza!Ma dużą wiedze medyczną, nawet jak czegos nie wie konsultuje to od razu z innymi lekarzami i zbiera informacje na dany temat by jak najlepiej zatroszczyc sie o pacjentke!Jest godny zaufania!

Pan doktor jest niesamowity.Świetny specjalista.Kultura osobista na najwyższym poziomie.Polecam wszystkim paniom !!!