lekarz Andrzej Hryniewiecki

Kiedyś może udało się jemu po ludzku kogoś potraktować, zbadać, wywiad lekarski przeprowadzić. Obecnie to niestety partacz, na odpiernicz traktuje pacjentki, nie szanuje ich czyli nas i naszego czasu i ZAWSZE z ok. dwugodzinnym spóźnieniem przychodzi. Prosiłam jego kilka lat temu m. in. o skierowanie na badanie Hormonów za które zapłaciłabym nawet sama. Odmówił. Nie polecam, omijajcie go z daleka.

Odradzam wszytskim kobietą tego niekompetentnego "lekarza". Na początku ciąży poszłam by potwierdzić, że jestem w ciąży. Na wizycie lekarz stwierdził, że nic z tego nie będzie, że na dnia poronie ponieważ ciąża od 3 tygonie sie nie rozwia i wygląda na 4 tydzień a lekarz obliczył, że powinien być 7. Po ponownym kontakcie z lekarzem powiedziałam że ja mogę być właśnie w 4 tygodniu ciąży natomiast pan H. stwierdził że to "niewypał" że mam sobie nie robić nadzieji. Dr stwierdził, że jeśli za dwa tygodnie nie pronie to trzeba bedze łyżeczkować... Na dzień dzisiejszy jestem w 9 tygodniu wszytsko rozwia się prawidłowo. Gdybym nie poszła do innego lekarza to usuną by mi zdrową ciąże!!!

nie polecam tego ,,lekarza''. Nie dość, że mało kompetentny to jeszcze pazerny na pieniądze. Nie zleca badań kobietom o dużym ryzyku powikłań genetycznych. Wmówił,że badania z krwi w 100% wykrywają błędy genetyczne. Po urodzenie masakra w rodzinie!!!!!!! Dziecko z ZESPOŁEM DOOWNA , poważną wadą serca, zniekształconą sylwetką, przepukliną, problemy ze słuchem itp.

absolutnie nie polecam tego pana. Brak odpowiednich skierowań na badania. Wszystko na ,,oko'' mało kompetentne

totalny brak kompetencji. Nie wykrył ZESPOŁU DOOWNA. Nie zlecił odpowiednich badań w celu sprawdzenia takiej możliwości kobiecie przed 40-tką!!! Wszystko było podczas prowadzenia ciąży (według lekarza)pieknie. Po urodzeniu szok całej rodziny. Dziecko z typowymi objawami Downa wygląd,wada setca, złe wyniki itp,itd. Brak wiedzy, czy zabawił się w Boga?????

Najlepszy lekarz u jakiego byłam ,miły ,uprzejmy,dokładnie wszystko wytłumaczy gorąco polecam!!!

leczyłam się u tego lekarza jako młoda dziewczyna. zaaplikował mi serię hormonów bez żadnych dodatkowych badań. zdiagnozował torbiele. jakie było moje zdziwienie kiedy pojechałam na konsultację do innego lekarza który skierował mnie do szpitala i stwierdzona że żadnych torbieli nie ma. nie będę opisywałam skutków tej terapii itd. sprawa powinna się inaczej skończyć dla tego lekarza ale byłam młodą i niedoświadczoną osobą i nic z tym nie zrobiłam. z podobnymi przypadakami od tego lekarza znam kilka osób. sprawy proste owszem można podejść, ale inne nie polecam wręcz ostrzegam.

Bardzo kompetenty lekarz, przeprowadza wszystkie kompleksowe badania, informuje, w razie problemów jest osiągalny telefonicznie, świetnie prowadzi ciążę.Osoba godna zaufania jeżeli chodzi o leczenie trudnych przypadków, profilaktykę oraz przebieg ciąży.Serdecznie polecam wszystkim kobietom, które przeszły już przez kilkunastu ginekologów i nadal są załamane!Ten lekarz leczy!!!

Według mnie najlepszy lekarz na świecie:)

Według mnie najlepszy lekarz na świecie:)

Do A.Hryniewieckiego trafiłam z polecenia koleżanki i to było najleprze co mogło mnie spotkać. Do tego lekarza mogę zadzwonić i poprosić o pomoc bez względu na godzinę. Traktuje każdą pacjętkę indywidualnie.Będąc pierwszy na badaniach miałam wrażenie, że to ja jestem ważna, a nie honorarium za wizytę. Tak jest do dzisiaj, a buło to pare lat temu. Teraz nie tylko ja jestem pacjętką A.Hryniewieckiego ale też moje córki. Przekonałam się że zawsze mogę na niego liczyć a to chyba jest najważniejsze. Polecam jego usługi :) Łucja D.

Łucja D.