lekarz Andrzej Jamro

Internista, Lekarz rodzinny

Miły,otwarty na pacjentów i ich problemy,od lat pan Doktor leczy naszą rodzinę , jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc,opiekę ,poradę.

Bardzo dobry specjalista, miły, poświęca czasu tyle ile potrzeba, godny polecenia, tłumaczy wszytko o co się go poprosi.

Zapisałam się do doktora i mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że to był bardzo dobry wybór, miły ,sympatyczny, a do tego bardzo mądry Pan doktor,który potrafi wysłuchać ,doradzić.Serdecznie polecam

Miły, uprzejmy,mądry doktor, któremu się ufa a to najważniejsze,niewielu jest takich lekarzy....Polecam niezdecydowanym i tym pacjentom,którzy się wahają, ja jestem bardzo zadowolona.

Pan Doktor jest moim lekarzem rodzinnym i jestem zachwycona ,zawsze wysłucha, doradzi,pomoże i stara się pomóc pacjentowi,serdecznie polecam...

Wciąż poszukujesz "Internista Rzeszów"?

Agnieszka Ryznar

Lekarz rodzinny