lekarz Andrzej Jasinowski

Radiolog

Wspaniały człowiek, kulturalny, uprzejmy, sympatyczny. Podczas badania niezwykle dokładny. Odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Rewelacyjne podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość bije od Pana Doktora. Z całego serca polecam. !!!!

Polecam! Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo miły, kompetentny, poświeca tyle czasu ile to konieczne dla pacjenta. Wzbudza ogromne zaufanie. Jako człowiek - szlachetny i dobry. Jako lekarz dokładny, rzetelny. Naprawdę, oby wiecej takich lekarzy.

POLECAM TEGO LEKARZA KAŻDEMU PACJENTOWI.PEŁNA KULTURA.SAME PLUSY.

POLECAM TEGO LEKARZA KAŻDEMU PACJENTOWI.PEŁNA KULTURA.SAME PLUSY.

Lekarz o niespotykanym wręcz podejściu do pacjenta.{(i nie dotyczy to wizyt w gabinecie prywatnym ) Niezwykle kompetentny i wiarygodny.Jego diagnozy w moim przypadku zawsze trafne.Niezwykła kultura osobista.Polecam wszystkim.

Kompetentny lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Traktuje pacjenta z życzliwością i co najważniejsze potrafi słuchać. Życzyłbym sobie takich lekarzy w przyszłości.

Bardzo dobry diagnosta. Szalenie miły i sympatyczny. Budzi zaufanie. Polecam

Bardzo dobry diagnosta. Szalenie miły i sympatyczny.
Budzi zaufanie. Polecam

Dokładny, cierpliwy, kulturalny, stwarza miłą atmosferę podczas poadania, kompetentny. Podczas wizyty poświęca tyle czasu ile wymaga tego pacjent, bez pośpiechu. Wzbudza zaufanie.

BARDZO KOMPETENTNY SPECJALISTA.WSPANIAŁY LEKARZ-KULTURALNY I SZLACHETNY CZŁOWIEK-GODNY POLECENIA ZAWSZE I WSZĘDZIE.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Spokojnym,cierpliwym a przede wszystkim dokładnym. Dba o dobro pacjenta.

Super lekarz i wspaniały człowiek. Polecam wszystkim!!!

Super lekarz i wspaniały człowiek. Polecam wszystkim!!!