lekarz Andrzej  Jaworowskilekarz Andrzej  Jaworowski - zdjęcie profilowe

lekarz Andrzej Jaworowski

Ginekolog

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Jestem ginekologiem-położnikiem, specjalistą II stopnia. Obecnie jestem zatrudniony w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym UJASTEK w Krakowie
Prowadzę prywatną praktykę ...

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Prowadzę prywatną praktykę lekarską – przyjmuję w gabinetach na terenie miasta Krakowa (w Nowej Hucie) oraz w Proszowicach.
Więcej o mnie:
oraz: http://www.ginekologjaworowski.pl/
Profil Facebook: http://www.facebook.com/ginekologjaworowski

Lekarz Jaworowski stawia przede wszystkim na wiedzę i praktykę. Cieszę się bardzo, że u niego mogłam prowadzić ciążę. Zawsze pomocny i wyrozumiały, wie jak pomóc pacjentowi, leczenie prowadzonie wyśmienicie.Polecam

Pan Doktor Jaworowski jest miłym i bardzo pomocnym lekarzem. Niczego nie bagatelizuje, wszystkie oznaki dolegliwości mają dla niego znaczenie. Wie jaką postawić diagnozę, jest przy tym konsekwentny i prowadzi dobra opiekę medyczną.

Pan Doktor Jaworowski jest bardzo profesjonalnym lekarzem, zna się na rzecz. Pomaga z chęcią i z wielkim entuzjazmem. Niczego nie bagatelizuje o wszystko się pyta, bo wszystko ważne w stanie ciąży. Dla bezpieczeństwa pacjentki robi wszystko, by ponosiła jak najmniejszy wysiłek i chroniła zdrowie. Polecam tego lekarza.

Dobry lekarz do którego mam zaufanie, odpowiedzi Pana Doktora jasne i konkretnie na temat. Zna się na swojej pracy i to jest dla mnie wyznacznik, bo wiem, że mogę bez żadnego wahania oddać w jego ręce. Niesamowita opieka oraz troska o pacjentki.

Bardzo dobry lekarz, jest niesamowity do tego bardzo życzliwy. Ma kompetencje i wielką wiedzę. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjentów jakie Pan Doktor reprezentuje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pozdrawiam serdecznie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo