lekarz Andrzej Jaworski

To moja czwarta ciąża pierwsza zakończona sukcesem w postaci pięknej córci, niestety dwie środkowe poronione, Pan Doktor Jaworski to najlepszy ginekolog jakiego miałam (a kilku ich było) zawsze przyjmie, ma fantastyczne poczucie humoru, przemiły, zapobiegawczo można u niego liczyć na skierowania na badania. POLECAM jeszcze u żadnego innego lekarza nie czułam się tak bezpiecznie, badanie przeprowadza wyjątkowo delikatnie i rozluźnia atmosfere, a jak wiadomo dla kobiet badanie ginekologiczne nie jest przyjemne. Świetny specjalista!!!

Lekarz godny polecenia, bardzo dobry specjalista,leczyłam się u kilku ginekologów lecz ten jest najlepszy, młodzi lekarze wręcz go polecają.

Lekarz wg mnie godny polecenia. Leczyłam się u Niego przez 2 lata, teraz prowadzi moją ciążę. Badania wszystkie wg terminarzu (mam porównanie, bo szwagierka jest w podobnym tyg. ciąży). Ma specyficzne poczucie humoru ale dzięki temu jest taka luźniejsza atmosfera. Odpowiada na wszystkie moje pytania, nawet najgłupsze... czasem po kilka razy. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile ja potrzebuję. I co ważne - gdy po jednym z badań usg lekarz wykonujący przedstawił mi czarną wizję mojego stanu i możliwości zajścia w ciążę - dr Jaworski mnie uspokoił i pocieszył. Generalnie psychicznie trzymał mnie w ryzach, żebym się nie załamywała. Ja mam dobre doświadczenie, ale dr jest specyficzny w obyciu czasem i kto mniej cierpliwy bądź bardziej wrażliwy może się zrazić...

Lekarz godny polecenia. Leczę się u niego już 10 lat i jeszcze nie spotkałam tak dobrego lekarza. Jak każdy człowiek ma czasem gorsze dni , ale łatwo jest go "zarazić dobrym chumorem". Polecam z ręką na sercu.

Jest bardzo dobrym specjalistą, polecam.

Jest bardzo dobrym specjalistą, polecam.

bardzo dobry lekarz,jak ktoś ma opory stawia na nogi,nie pieści się z pacjętką.polecam

Arogancki, niemiły, sprawia wrażenie, jakby za karę przyjmował pacjentki. Chyba minął się z powołaniem - powinien być raczej urzędnikiem państwowym.

Jestem zadowolona jest dobrym lekarzem. Sposób bycia dla osób które mają z Nim styczność pierwszy raz, może być lekko zaskakujący (wydaje się być znudzony...) ale tak nie jest. Jest dowcipny i mówi co myśli prosto z mostu (wada? - nie dla mnie). Przepisuje badania adekwatne do stanu zdrowia pacjentki, jest kompetentny.

Doktor Jaworski jest naprawdę fantastycznym lekarzem. MA jakieś swoje odchyły jak każdy człowiek. Wali prosto z mostu i to też jest ważne. Chodzę do niego od kilku lat i teraz prowadzi moja ciaze . Bardzo polecam:)

Bardzo bardzo bardzo dobry lekarz! Jestem z niego zadowolona i moje znajome również. Profesjonalnie a zarazem indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta