lekarz Andrzej Jedynak

Kochani, ja nie ocenię, gdyż oceniałam parę postów wstecz ale z uwagi, że dawno nie byłam u dr a teraz jestem w ciązy chciałam Was podpytać, czy dr Jedynak robi USG 4D i ile ono kosztuje. I w ogóle co możecie na ten temat powiedzieć w jego wykonaniu:)

Doskonaly lekarz, swietne podejscie do pacjeta. Zawsze sie mowilo, ze lepiej isc 10 razy do dentysty niz raz do ginekologa a tutaj niespodzianka. Pan Doktor Jedynak stworzy taka atmosfere, ze zapomina sie o stresie na fotelu ginekologicznym!

Szkoda słów..Nie polecam nikomu tego lekarza.Jest miły ale jeżeli chodzi badania, jego podejście do pacjenta i zainteresowanie to poniżej krytyki. Niby mówi że jest wszystko ok a po wizycie u innego lekarza okazuje się że za wesoło nie jest. Całe szczeście że zaczełam chodzić do innego który zacznie mnie leczyć

Pan dr.Jedynak prowadził moją pierwszą ciążę i spisał się rewelacyjnie .Wszystko zawsze dobrze wytłumaczył,poradził po prostu dziękuję!!!

Nie wiem po co piszą ludzie głupoty na temat Dr.Jedynaka. Ktoś kiedyś dawno powiedział do mnie że jeżeli jest wszystko dobrze to każdy lekarz jest dodry a gdy tylko coś pójdzie nie tak , zwalają winę na lekarza.

Moja opinia oczywiscie jak najbardziej pozytywna!!!! Bardzo fajny lekarz, nie zdarzyło się, zebym wyszła kiedykolwiek niezadowolona z jego wizyty!Zawsze uśmiechnięty, chętnie odpowiada, wyjasnia, dokładnie przebada. Wizyta jest czyms bardzo miłym, zero stresu, poniewaz Pan doktor tak zagaduje, tak odwraca uwage, że naprawdę zapomina sie o wstydzie:) Nie rozumię negatywnych opiniii na temat doktora Jedynaka... Chodziłam juz do kilku ginekologów, i kobiet i mężczyzn, ale NIGDY nie natrafiłam na tak subtelnego, delikatnego i sympatycznego lekarza jak on :) Pozdrowienia Panie Andrzeju :)

Nie spotakalam lepszego lekarza. Prowadzi moja ciaze i jestem bardzo zadowolona. Poswieca swoj czas, dokladnie slucha, nie bagatelizuje zadnego sygnalu, wszystko sprawdza, jest bardzo mily i uprzejmy. Przy takim lekarzu mozna przezyc ciaze bez zmartwien i stresu. Wszytsko dokladnie wytlumaczy. Polecam kazdej kobiecie.

Pan dr Jedynak był na dyżurze w Więcborku w Szpitalu. Pojechałam tam z mężem o godzinie 21 z krwawieniem i silnymi bólami... gdy weszłam na oddział oczywiście pokierowana przez recepcję pan dr zwrócił się do mnie w te słowa "Jak pani śmie do mnie na dyżur przychodzić o tej porze!!!" Ja z ból nic nie odpowiedziałam tylko chciałam, żeby coś zaradził; On mnie zbadał tylko i przepisał nospę co brałam już od tygodnia! pojechałam do domu. Później okazało się że jestem w ciąży pozamacicznej i za nim wykonano mi operację w Bydgoszczy najeździłam się po lekarzach, oprócz tego jeszcze kilku! Absolutnie nie polecam tego Pana, i mam żal do niego gdzie przysięga itp

Uważam, że szkoda pieniędzy na wizytę u tego doktora. Złe doświadczenia mam dotyczące ciąży prowadzonej przez tego pana. pisane z małej bo nie zasługuje na nic.

NI MA GORSZEGO LEKARZA!!!!! NIE POLECAM NIKOMU

NI MA GORSZEGO LEKARZA!!!!! NIE POLECAM NIKOMU