lekarz Andrzej Jefimow

Alergolog dziecięcy

moja córka trafiła do szpitala zapalenie płuc po wyjsciu ze szpitala kolejny antybiotyk,znajomi polecili pana doktora ,natychmiast zmienił wczesniej zapisane antybiotyki ,trafiony lek zacząl działac po kilku godzinach ,córka od dawna nie choruje ,takiego podejscia do pacjenta dawno nie widziałam super specjalista ,nie słyszałam nigdy złej opini bądz żle postawionej diagnozy ,wszyscy znajomi ,moja rodzina leczy dzieci ,dorosłych również ,polecam gorąco

Po waszych opiniach widzę, że to dobry lekarz. w jakich godzinach przyjmuje ? nr tel jest aktualny ? od kilku dni nie mogę się tam dodzwonić.

Po waszych opiniach widzę, że to dobry lekarz.

czy mogę dokładny adres i nr tel dr aby iść na prywatną wizytę z dzieckiem?

czy mogę dokładny adres i nr tel dr aby iść na prywatną wizytę z dzieckiem?

Najlepszy lekarz jakiego znam. Ma czas dla każdego pacjenta. Zawsze trafnie ocenia jakie lekarstwa przepisać, nigdy nie musiałam wracać na kolejną wizytę,z powodu źle dobranych leków, zawsze to, co przepisał było skuteczne. Naprawdę świetny lekarz!!!

Naprawdę świetny lekarz!!!

Polecam Wszystkim!!! Leczę u Pana Doktora dwójkę dzieci. Wspaniała osoba,Posiada super podejście do dzieci.Moje dzieci chcą jeździć tylko do Niego. Trafia z lekiem w 100%,i pomagają od razu. Więc jeśli masz problem,że inni lekarze nie dają rady udaj się do Pana doktora. Wysłucha,poradzi,nie szczędzi na czasie.To wspaniały człowiek,z powołaniem i dużym doświadczeniem.Szkoda że takich lekarzy jest tak mało.

Polecam Wszystkim!!!
Leczę u Pana Doktora dwójkę dzieci.
Trafia z lekiem w 100%,i pomagają od razu.
Więc jeśli masz problem,że inni lekarze nie dają rady udaj się do Pana doktora.