lekarz Andrzej Jonak

Endokrynolog

Zero zastrzeżeń. Regularnie leczę się od 10 lat ... Pozdrawiam Panie doktorze ... świetny i kompetentny lekarz

Lekarz, który zamiast mi pomóc, jedynie zaszkodził. Na moje apele co do dolegliwości poparte wynikami badań podawał bzdurne, wymyślone na poczekaniu przyczyny...a to ciąża, a to błąd w laboratorium podczas badania próbek krwi, a gdy zabrakło mu argumentów stwierdził jednoznacznie, że pomylono się podczas produkcji leku - na listku napisano 100, a w rezultacie zapewne łykałam 50-tkę leku. Karygodne. Tłumaczył mi szczegółowo odnośnie mojej choroby to, co już od dawna wiedziałam, ale poraziło mnie jego stwierdzenie, że mając 54 tsh to nic takiego, bo u niego pacjenci mają po 200!!! Dawki leku nie zwiększył, choc od pół roku przyjmowałam 100 euthyroxu i mój stan się stopniowo pogarszał i stwierdził, że od choroby hashimoto się nie tyje, tyje się z obżarstwa, choć od pół roku byłam już na diecie od dietetyka, dzięki której moja waga stanęła w miejscu. Po wizycie u innego lekarza, który wyśmiał bzdury poprzedniego (Jonaka) dostałam dawkę 200, jestem pod stała kontrolą, czuję się wyśmienicie, a dr Jonaka zdecydowanie odradzam. Takiego braku profesjonalizmu i zbagatelizowania dolegliwości pacjenta w życiu nie widziałam.

Bardzo kompetentny lekarz.Miły i uprzejmy.Udało mi się niejednokrotnie dostać do pana doktora Jonaka mimo,że nie byłam zarejestrowana.Tłumaczył dokładnie na czym polega moja choroba, jej przebieg i sposób leczenia.Odpowiadał na każde zadane pytanie.Jestem zadowolona z przebiegu leczenia.Polecam tego lekarza.To bardzo dobry lekarz.B.Niżnik.

Bardzo dziękuję za pomoc Panie Doktorze. Jest Pan wspaniałym lekarzem, a przede wszystkim człowiekiem. Jolanta Borowska

Bardzo dobry lekarz. Polecam.Jadwiga W. 04.03.2011 r.

Bardzo dobry lekarz. Polecam.Jadwiga W.
04.03.2011 r.

Tak PODŁEGO CHAMA lekarza jeszcze w życiu nie spotkałam. Ze swoim zachowaniem nadaje się do zamiatania ulic. POWINIEN mieć zakaz kontaktu z pacjentami, a nawet z ludźmi.NIE POLECAM NIKOMU LEKARZA WARIATA