Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki
prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz
echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii
i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Lekarz z wiedzą i empatią słuchający pacjentkę. Przed operacją jak i po poświecił mi czas aby wytłumaczyć przyczyny i skutki. Jestem po operacji u pana doktora. Serdeczne polecam to znakomity lekarz!!!!

Do doktora Kałamackiego trafiłam z powodu bardzo silnego bólu podczas miesiączek. Do dziś pamietam swoje zaskoczenie, kiedy odbylam u niego swoją pierwszą wizytę. Nagle okazało się, że wizyta u ginekologa może być nie tylko profesjonalna, ale i przyjemna! Pan doktor od razu zalecił mi przeprowadzenie różnych badań. Obecnie wdrażamy odpowiednie leczenie, ale już teraz mogę powiedzieć, że jest o niebo lepiej! :) Aż szkoda mi tego czasu, który spędziłam na męczarniach podczas dotychczasowych okresów... Dziewczyny szkoda nerwów!

To zadziwiające, że tak młody lekarz może być tak dobrym lekarzem... Doktor Kałamacki wydaje się być naprawdę zainteresowany problemami swoich pacjentów. Zgłosiłam się do niego, ponieważ od jakiegoś czasu nie miesiączkowałam, a doktor Kałamacki wydawał się być tym naprawdę przejęty. Pan doktor od razu zlecił mi odpowiednie badania. Obecnie czekam na wyniki, na kolejną wizytę jestem umówiona w przyszłym tygodniu, ale... jakoś przestałam się obawiać. Mam wrażenie, że nie mam czym się przejmować, ponieważ widzę, że jestem w naprawdę dobrych rękach. Po prostu mam pewność, że doktor Kałamacki z Intimy Clinic zrobi wszystko, aby mi pomóc – nie mam co do tego żadnych wątpliwości! :)

Intima Clinic to świetna klinika, a doktor Kałamacki to chyba jeden z lepszych lekarzy jakich poznałam! Zgłosiłam się do niego, ponieważ byłam KOMPLETNIE niezadowolona z mojego życia seksualnego (jakby to powiedzieć… nie szczytowałam praktycznie w ogóle). Nagle okazało się, że są na to sposoby! Doktor Kałamacki polecił mi zabieg o ciekawe nazwie O-Shot. Teraz to jest BOMBA! Dziewczyny, TEN PROBLEM naprawdę można rozwiązać!

Żałuję, że trafiłam do doktora Kałamackiego tak późno... Być może udałoby mi się uniknąć wielu komplikacji w moim życiu. Dopiero po wizycie u pana doktora poczułam, że ktoś naprawdę interesuje się moim zdrowiem i problemami z zajściem w ciążę, a wiadomo – dla każdej kobiety to bardzo delikatny temat. Ciężko mi było o tym myśleć, a co dopiero rozmawiać, a mimo to pan doktor bardzo mi pomógł, wykazał się dużą empatią i konsekwencją w działaniu. Jestem mu naprawdę wdzięczna, bo dzięki niemu odzyskałam nadzieję na poprawę swojej sytuacji. Życzę wszystkim takiego lekarza!

Świetny lekarz, zarówno jako “tradycyjny” ginekolog, jak i ten zajmujący się sprawami estetycznymi (a tak naprawdę poprawiającymi komfort codziennego funkcjonowania). Mnie przynajmniej bardzo pomógł,więc polecam go zdecydowanie!

Wcześniej chodziłam do doktora Kałamackiego po prostu, na konsultacje ginekologiczne. Dopiero po czasie zdecydowałam się, żeby pomógł mi w temacie odczuwania (czy też raczej BRAKU odczuwania) przyjemności podczas zbliżeń. Sporo wcześniej czytałam o tym zabiegu i okazało się, że nie było to ani o jotę przesadzone! O-shot i G-shot (bo zabiegi doktor zrobił praktycznie razem) zupełnie odmieniły tą stronę mojego życia i spowodowały, że na nowo mi się tego seksu po prostu chce… co jest bardzo miłe:)))

Chodzę do doktora Kałamackiego do Intima Clinic od przeszło pół roku i nie mogę złego słowa powiedzieć. Ostatnio pierwszy raz w życiu poszłam do niego na zabieg i co prawda bardzo się stresowałam, bo to jednak miejsca intymne. Ale okazało się że niepotrzebnie się bałam. Doszłam do siebie w kilka godzin, a całkowicie to w kilka dni i jestem bardzo zadowolona z rezultatu.

Witam. polecam pana doktora. byłam u niego kilka razy w Intima Clinic i stwierdzam, że to bardzo sympatyczny lekarz. Zapytał o wszystkie potrzebne sprawy i czułam się wysłuchana i zaopiekowana. I na dodatek nie pospieszna. Godny polecenia. pozdrawiam

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Przede wszystkim bardzo rzetelny i dokładny. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa. Zwłaszcza jak potrzeba się bardziej otworzyć i porozmawiać o wstydliwych sprawach jak np. problemy w życiu seksualnym.