Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Przez dwa lata staraliśmy się z mężem o dziecko. Niestety bez efektów. Każda kobieta chce mieć dziecko i taka sytuacja to najzwyklejsza tra ge dia. I tym również dla mnie. Wtedy trafiłam do doktora Kałamackiego. Po pół roku już byłam w ciąży, którą doktor poprowadził, a ja dziś jestem szczęśliwą mamą

Doktor Andrzej wykrył włókniaka w mojej macicy. Chodziłam do wielu lekarzy i przez wiele lat nikt nic nie widział, a ja wciąż nie mogłam zajść w ciążę… Cieszę się, że w końcu udało mi się trafić do doktora Andrzeja! On wykrył włókniaka, wyleczył, a ja teraz cieszę się piękną córką. Dziękuję!

Wiele dziewczyn mówi, że jak ginekolog to tylko kobieta. Nie można bardziej się mylić 😉. Kiedyś też wybierałam same Panie, ażtrafiłam do pana doktora. Teraz nie poszłabym już do nikogo innego 😉.

Lekarz najlepszy u jakiego do tej pory byłam. W pełni kompetentny, z wyważonym poczuciem humoru, delikatny. Konkretny w przekazie cennych informacji. Nie liczą się dla niego korzyści finansowe. Lekarz z powołania.

Nie liczą się dla niego korzyści finansowe.
Lekarz z powołania.

Wspaniały cudowny lekarz to była moja pierwsza wizyta ale napewno wrócę Pan Doktor wysłuchał mnie jak człowieka doradził co mam zrobić jakie badania wykonać i podszedł do tego jak profesjonalista a nie tak jak inni lekarze ze udają ze słuchają a w rezultacie robią co chcą. Serdecznie polecam Pana Doktora :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo