Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki
prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz
echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii
i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Znaleźć dobrego lekarza wcale nie jest łatwo. Ja przeszłam już przez wielu lekarzy i wciąż no i efekt był taki, że ciągle szukałam następnego. No, ale w końcu trzeba było znaleźć prawdziwego specjalistę. Dlaczego? Bo w końcu zaszłam w ciąże. Tak trafiłam do doktora. Mega dobry specjalista, pierwszy lekarz od dawna, którego trzymam sie juz długi czas. Bardzo polecam.

Do doktora Kałamackiego trafiłam początkowo w ramach standardowych badań. Doktor bardzo dokładnie pilnował terminów i tego, aby wszystko było ok we właśnie tej strefie intymnej. Po jakimś czasie postanowiłam zdecydować się na dziecko, wiedziałam, że moim prowadzącym musi być doktor Kałamacki! Robiłam u niego wszystkie badania prenatalne, a także rodziłam. Wszystko bez zarzutów, bardzo polecam.

Do Doktora Kałamckiego trafiłam z niedrożnością jajników. Wcześniej chodziłam do innego lekarza, który przyjmował mnie na nfz i gdy dowiedziałam się co mi jest wiedziałam, że muszę pójść do lepszego specjalisty. Tak też zrobiłam. Od początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dzisiaj po kłopocie ani śladu, a ja jestem w pierwszym miesiącu ciąży.

Wspaniały ginekolog. Chodzę do Pana już 2 lata i nie zamierzam zmienić lekarza na żadnego innego. Zaczęłam od standardowych wizyt, później doszliśmy także do prowadzenia mojej ciąży, co zaowocowało moją piękną ośmiotygodniową dzisiaj córeczką. Bardzo dziękuję Panie doktorze.

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Bardzo dobry specjalista, sprawia, że kobieta w ciąży uspokaja się przy nim, a wizyty są zwyczajnie miłe. Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo