dr n. med. Andrzej Kamiński

Dermatolog, Wenerolog

Polecam tego doktora, jest kompetentny, doświadczony. Trafnie postawił diagnozę odnośnie mojego męskiego problemu, gdzie inni dwaj dermatolodzy nie potrafili. Doktor posiada z racji swojego wieku bardzo duże doświadczenie/wiedzę - inni powinni się tylko od niego uczyć.

Bardzo dobry w swojej dziedzinie doktor - co najważniejsze godny polecenia. Trafnie postawił diagnozę w kontekście męskiego problemu (czego inni dermatolodzy nie zdołali, inni powinni się od niego uczyć).

poza lecznicą przyjmuje w domu / spokojnym gabineciku. lekarz z dawnych czasów, doświadczony. wizyta profesjonalna, atmosfera dobra; nie miałem żadnego wielkiego problemu do rozwiązania, ale spokojnie mogę polecić p. Andrzeja (szczególnie normalnym facetom i ludziom nie wymagającym super nowoczesnych wnętrz i wyposażenia, szczególnie, jeżeli ważniejsza jest sama konsultacja i wiedza).

Byłem u tego lekarza jakieś 2 lata temu z problemem opryszczki genitalnej. Od razu zdiagnozował chorobę, udzielił prawdziwych informacji i podał właściwe leki. Podał szczerą diagnozę, bez czarowania (kwestia nawrotów)

Lekarz godny polecenia.W momencie stwierdził przyczynę mojego problemu i wyznaczył odpowiednie leczenie.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny