lekarz Andrzej Kamiński

Pan Doktor Kamiński na pewno nie jest gadułą. Ale chodzi przecież o profesjonalizm i skuteczność. A Doktor taki właśnie jest.! Rzadko który ortopeda , na początku swojego leczenia ,zaleca konsultacje reumatologiczną. A Pan Doktor tak robi , co jest z wielkim korzystnym skutkiem dla pacjenta. Czyta dokładnie wyniki badań i innych konsultacji, bada podczas każdej wizyty. Zleca leczenie, które jest skuteczne. Nie zamierzam go opuszczać tak długo, jak to będzie mi potrzebne. I polecam innym , bo jest profesjonalistą, a że trochę milczy, to można się przyzwyczai..

Lekarz beznadziejny, nie zbadał mnie pomimo iż wystawił mi skierowanie na rezonans, nie chciał wypisać karty konsultacyjnej z wizyty, bo jak stwierdził nie chce mu się pisać, nie chciał poprawić źle wystawionego skierowania, nie dowiedziałam się na wizycie nic i pomimo ogromnego bólu, który odczuwam nie dał mi kilku dni zwolnienia i nie powiedział nic na temat schorzenia, które mam, nawet że noszenie ciężkich rzeczy może skończyć się paraliżem!!! ŻENADA !!! ten lekarz nie powinien mieć kontaktu z ludźmi tylko z trupami, gdyż oni nie będą oczekiwać kultury i empatii, chamski, lekceważący, arogancki, nie umiem nic stwierdzić na temat wiedzy merytorycznej gdyż żadnych informacji podczas podania nie uzyskałam gdyż jak to powiedział"nie chce mu się"Bazuje na znajomościach z dyrektorem przychodni i nie boi może przez to być tak aroganckim. NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kompetentny lekarz starej daty, mało mówi, dużo robi, świetny fachowiec, dzięki niemu mogę chodzić, polecam

Polecam tego lekarza. Rozwiązał mój problem, stawiając właściwą diagnozę i przepisując odpowiednie leki. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze i naprawdę nie mogę się do niczego przyczepić. Godny polecenia!

Godny polecenia!

Nie plecam tego lekarza jeśli niechcecie miec kłapotów z długim leczeniem

Nie plecam tego lekarza jeśli niechcecie miec kłapotów z długim leczeniem

Lekarz zmienia zdanie z wizyty na wizyte. Kiedy został poinformowany o dolegliwościach stwierdził, ze tak już bedzie i nic sie na to nie poradzi(kiedy to nie byla prawda!!). Zdecydowanie ODRADZAM tego lekarza!!!!

Polecam, poskładał mi staw biodrowy parę lat temu i można powiedzieć ze na dzień dzisiejszy staw jest w 98%sprawny

profesjonalista z czystym sercem polecam tego lekarza.ostatnio mnie leczył i operował.

bardzo kompetentny ortopeda traumatolog; uratował mi palce po wypadku

bardzo kompetentny ortopeda traumatolog; uratował mi palce po wypadku