lekarz Andrzej Kanclerz

Pulmonolog

Lekarz totalnie beszczelny nie polecam Jest bardzo nie miły nie potrafi dobrze zbadać i stwierdzić co się dzieje Przychodzi się ciężko chorym a lekarz twierdzi że jest się zdrowym

Lekarz totalnie beszczelny nie polecam
Jest bardzo nie miły nie potrafi dobrze zbadać i stwierdzić co się dzieje
Przychodzi się ciężko chorym a lekarz twierdzi że jest się zdrowym

Masakra nie POLECAM nie potrafi leczyć ludzi poszłam chora z gorączką którą sam mierzył to stwierdził że jestem zdrowa . Nie polecam zmieniam przychodnie !!!!!!!!!

Od dwóch tygodni jestem zarejestrowany na teleporadę w celu otrzymania skierowania do chirurga na zabieg. Lecz oczywiście pan "doktor" nie raczy zadzwonić i wystawić jej. Pan jest co nieco arogancki

Nieprzyjemny to mało powiedziane. W niczym nie chce pomóc. Nie wysyła na badania tylko uważa, że sam wie wszystko najlepiej. Podczas teleporady kiedy nie zgadza się z pacjentem po prostu się rozłącza. Na siłę szuka pacjentów ignorując przy tym prawa człowieka. Nie polecam!

Leczy mni od kilku lat i zawsze, przy każdej wizycie prowadzi miłą konwersację przeprowadzając jednocześnie pełny wywiad. Może mógłby częściej kierować na dodatkowe badania specjalistyczne, ale i tak mam więcej takich badań niż u poprzednika.

Chamski, nieuprzejmy i gdzie tylko moze wyludza pieniadze - rowniez za rzeczy, za ktore nie powinien. Bierze pieniadze nielegalnie, nie dajac za nie pokwitowania, wprost do kieszeni. Tylko dzieki duzemu zapotrzebowaniu na lekarzy funkcjonuje, bo w normalnych warunkach padlby.

Lekarz dobry.niestety nie ma czasu leczyc swoich pacjentow. dostac sie do niego graniczy z cudem-a jest moim lekarzem. po kilku dniach dobijania się, trafiam na pogotowie z ostrym zapaleniem zatok. wracam do doktora Kanclerza ale on w chamski i ordynarny sposob twierdzi ze mnie nie przyjmie bo pracuje do 13!!!!! Chcialam 3minut uwagi i przepisania ewentualnego antybiotyku. Doszlo do tego, że zabralam karte i zapisalam sie do innej przychodni, bo brak czasu ze strony doktora Kanclerza to nie pierwsza sytuacja. Wlasciwie za kazdym razem byl problem zeby łaskawie przyjął. Każda wizyta to 30min gadaniny, a jak człowiek potrzebuje pomocy to wygania. Gratuluje podejscia lekarza z powołania! NIE POLECAM

Rewelacyjny lekarz ,przyjeżdżamy z Niemiec do niego leczył syna i go wyleczył. Polecamy wszystkim dusza człowiek.

choruje 5 miesiecy i dalej nie potrafi mnie wyleczyc ani stwierdzic odpowiedniej diagnozy , twierdzac, ze udaje albo wymyslam. co jest kapletna bzdura ;/ jak czlowiek przychodzi do niego z choroba to kaze lykacc ibum i pic herbate z cytryną ! Zero kompetencji. Brak slow. Jego metody leczenia mnie rozsmieszaja. Ale po wyjsciu nie wiadomo czy sie dalej smiac czy plakac.

Spotkałam wyjątkowego człowieka i lekarza, oddanego pacjentom i swojej misji.

Spotkałam wyjątkowego człowieka i lekarza, oddanego pacjentom i swojej misji.