lekarz Andrzej Karcz

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, bardzo wysoka kultura osobista - kindersztuba, jak mawiali moi Dziadkowie. Sprawił, że nieprzyjemne i z natury krępujace badanie okazało się do zniesienia. Przystępnie wytłumaczył naturę przypadłości oraz dawkowanie leku. Polecam

Nie kompetentny lekarz. Postawiona diagnoza nie jeść czekolady to może przejdzie. Generalnie nie polecam gdyż nie uzyskałam pomocy.

Przesympatyczny, kompetentny w ogóle super. Na prawdę polecam. Pan Doktor zna się na rzeczy i zdecydowanie polecam wizytę :) Dziękuje

Lekarz miły, uprzejmy, ale nie potraktował zbyt poważnie opisanych objawów. Zapisał czopki, na cos, czego jak sam stwierdził raczej i tak nie mam. Nie zlecił badań, które pomogłyby stwierdzić co w takim razie mi jest. Jego filozofia - poczekać, może przejdzie a jak nie to sie zobaczy. Miły, przystepny, ale nie poleciłabym nikomu, kto ceni swój czas i swoje zdrowie.

Mam nadzieję, że postawiona diagnoza okaże się prawidłowa :-) i na tym etapie zdecydowanie polecam Pana Doktora, szczególnie osobom, dla których wizyta u proktologa jest nadzwyczaj krępująca. Profesjonalne podejście do pacjenta zdecydowanie pomaga.

Byłem u tego lekarza z wstydliwym problemem. Diagnoza zakrzepica Bardzo miły starszy lekarz polecam

Byłem u tego lekarza z wstydliwym problemem.
Diagnoza zakrzepica
Bardzo miły starszy lekarz