lekarz Andrzej Karski

Urolog

Jak dla mnie to lekarz nie kompetentny. Pobiera opłatę za 5 minut rozmowy, po czym tak naprawdę nie wiadomo co człowiekowi dolega, badanie polega na dotykaniu brzucha, myślałam że to będzie profesjonalne badanie...

GDY MÓJ OJCIEC TRAFIŁ DO DOKTORA KARSKIEGO OD POCZĄTKU NIE MOGLIŚMY SIĘ DOWIEDZIEĆ O JEGO FAKTYCZNYM STANIE. DOKTOR ZAJMOWAŁ SIĘ LECZENIEM TATY JAK DOSTAWAŁ PIENIĄDZE. GDY DOSTAWAŁ ICH MNIEJ ,NIE INTERESOWAŁ SIĘ OJCEM A GDY NIE DOSTAŁ ICH W OGÓLE NAWET NIE POZNAWAŁ NAS NA KORYTARZU. ZDARZAŁO SIĘ ŻE CZULIŚMY OD NIEGO ALKOHOL. OD ORDYNATORA DOWIEDZIELIŚMY SIĘ ŻE STAN TATY JEST BARDZO CIĘŻKI. DOKTOR OD POCZĄTKU WIEDZIAŁ O TYM MIMO TO NIE PRZESZKADZAŁO MU TO CIĄGLE BRAĆ OD NAS PIENIĄDZE. EMILIA K.

OD ORDYNATORA DOWIEDZIELIŚMY SIĘ ŻE STAN TATY JEST BARDZO CIĘŻKI.
EMILIA K.

Jest to bardzo profesjonalny lekarz, wzbudza zaufanie, na zabiegu czułem się pewnie

Doktor jest niezwykle miłym i uprzejmym człowiekiem. Leczył mnie z sukcesem z piasku w nerkach. Polecam