lekarz Andrzej Kasprzak

Internista, Endokrynolog

1,5

To jest jakaś pomyłka. Poszłam po pomóc zawyzone TSH w ciazy a zostałam poniżona ze w tym wieku w ciążę zachodzić, gdzie rozum Poniżenie, zlekceważenie, pomylił zawody, nie powinien być na tym miejscu. Nie polecam,omijać!!!!

To jest jakaś pomyłka.
Poniżenie, zlekceważenie, pomylił zawody, nie powinien być na tym miejscu.
Nie polecam,omijać!!!!

Dziś byłam u Pana doktora z przerażeniem na twarzy po przeczytaniu tych komentarzy. I stało się zupełnie inaczej. Po wejściu do gabinetu byłam bardzo miło potraktowana nie wspomnę o wywiadzie, który trwał prawie godzinę. Wszystko zostało mi wytłumaczone odnośnie choroby tarczycy jak i innych chorób z którymi sie zmagam.

Pan Doktor to kompletna KATASTROFA. Nie prowadzi żadnej rozmowy, nie wspomnę o wywiadzie z pacjentem - jest najmądrzejszy. Gdy próbowałam cokolwiek powiedzieć to odpowiadał przemądrzale. Miałam wrażenie, że traktuje mnie jakbym sobie wymyśliła chorobę. Przykre, że inny lekarz zupełnie inaczej skomentował moje wyniki badań. Nigdy w życiu nie wystawiałam opinii żadnemu lekarzowi ale ten Pan tak mnie obruszył swoją postawą wobec pacjenta, że postanowiłam ostrzec inne osoby.

Pan Doktor to kompletna KATASTROFA.

Nie polecam, lekarz wie lepiej, a pacjent nie ma nic do powiedzenia. Zadaje pytanie, po czym nie daje na nie odpowiedzieć, bo co chwile wchodzi w zdanie. Wizyta trwała 3 minuty, o możliwym problemie nie dowiedziałam się nic. Nawet nie przejrzał dobrze wyników badań. Dostałam leki, których po konsultacji z innym endokrynologiem nie potrzebowałam, a nawet niewskazane było ich zażywanie. Jeśli chcecie otrzymać porządna diagnozę w kulturalnej atmosferze to na pewno nie u tego Pana.

Podczas wizyty dowiedziałam się, że to może być wszystko. Zero konkretów. Lekarz bardzo nieuprzejmy, spędziłam w gabinecie około minutę..

Okropny. Zero szacunku i wyrozumiałości. Przychodzi do pracy bo musi, zdenerwowany na najmniejsze rzeczy. Wstrętne, niepotrzebne komentarze gdy tylko mu coś nie pasuje. Typ człowieka, który sam sobie opinie na każdy temat wyrobi, nie ważne czy jest na jakiejś podstawie, w tym lekarskie, przez co wątpię w jego wiedzę lekarską. Odradzam za wszelką cenę.

Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. Lekarz wysłuchał z czym przyszłam do niego, obejrzał badania, powiedział co i jak, na spokojnie odpowiedział na moje pytania. Jestem zadowolona z wizyty. Wydaje mi się, ze jest to dobry lekarz ale i miły człowiek. Polecam.

Zero kultury i ogłady. Nie potrafi niczego spokojnie wytłumaczyć i krzyczy na pacjentów! Nie polecam. Jeśli chcecie otrzymać porządna diagnozę w spokojnej atmosferze i z kulturą to na pewno nie u tego Pana.Dotyczy także albo przede wszystkim kobiet w ciąży.

poszedłem przeziębiony jad diabli, nie miałem siły na nic, poprosiłem go chociaż o 2 dni zwolnienia bo naprawde miałem dramat,a Pan doktor powiedział , że jestem zdrowy i odprawił mnie z kwitkiem. zdecydowanie nie polecam

to jest tragedia ten człowiek ma się za bożyszcze,poniżanie pacjenta i lekceważenie na pożądku dziennym .zdecydowanie nie polecam .chcecie państwo uniknąć stresu podczas choroby pójdźcie do każdego innego lekarza