prof. dr hab. n. med. Andrzej Kaszuba

Dermatolog

Profesor w sposób trafiony zdjagnozował objawy łuszczycy u mnie i trafnie określił metody jej leczenia - a traciłem już nadzieję po wizytach u poprzednich specjalistów. Bardzo pomogło też naświetlanie puva. Ktoś napisał poprzednio - że to człowiek starej daty - i bardzo dobrze - takich ludzi rzadko się już spotyka. Śladu po łuszczycy już nie ma. Oby na trwale się uśpiła. Bardzo Dziękuję Panie Profesorze :)

BARDZO ŻLE OCENIAM PANA DR ANDRZEJA KASZUBĘ .BYŁEM OSOBIŚCIE JEGO PACJENTEM I ODNIOSŁEM ZŁE WRAŻENIE .ALE CZARĘ GORYCZY PRZELAŁO TO CO ZROBIŁ Z TWARZĄ MOJEJ KOLEŻANKI I DLATEGO PISZĘ .DZIEWCZYNA POSZŁA Z DROBNYM SKÓRNYM PROBLEMEM , A PO TYGODNIU UŻYWANIA LEKÓW OD PANA PROFESORA WYGLĄDAŁA STRASZNIE , TWARZ MIAŁA POPALONĄ OD MAGICZNEGO LEKU O NAZWIE PROTOPIK I INNYCH .ŁĄCZNIE WYDAŁA 500 ZŁ - DO KOSZA .JA ABSOLUTNIE TEGO PANA JEJ NIE POLECIŁEM ZWIODŁY JĄ TE------- DR PROF .N. MED ITP...SZKODA PIENIĘDZY I ZDROWIA .OBECNIE LECZY SIĘ U MŁODEGO ZDOLNEGO LEKARZA KTÓRY Z NIEDOWIERZANIEM PATRZYŁ NA ARSENAŁ LEKÓW I ZALECENIE JAKIŚ DODATKOWYCH LAMP .NNNNIIIIIIIEEEEE POLECAM

Moim skromnym zdaniem prof Kaszuba jest bardzo dobrym specjalistom. Jestem jego pacjentką od września 2013 i odbyłam 4 wizyty i na 5 jestem zapisana. Choruję na łuszczycę już jakieś 12 lat i przebyłam wizyty u różnych lekarzy ale żaden nie pomógł mi tak dużo jak pan profesor. Miałam na tyle zaawansowaną łuszczycę zwłaszcza skóry głowy że jak się czesałam to nie czułam nawet grzebienia na głowie nie mówiąc już o względach wizualnych- dramat!!! Na pierwszej wizycie profesor wraz z asystentką dokładnie obejrzał wszystkie zmiany ca całym ciele (osobiście) i zrobił dokumentację fotograficzną. Oczywiście nie miałam nic przeciwko bo to przecież choroba o której następni młodzi lekarze muszą zdobywać wiedzę i doświadczenie i dlatego nie rozumiem dlaczego ktoś ma pretensje o to że podczas wizyty obecna jest asystentka (studentka dermatologii ), która zdobywa i wiedzę!!! Dlatego przynajmniej w moim przypadku nieprawdą jest że doktor ogląda pacjenta zza biurka. Następnie przepisał odpowiednie leki i zlecił przeprowadzenie badań ogólnych typu morfologia, glukoza, hemoglobina, mocznik, kreatynina, próby wątrobowe i coś tam jeszcze ale dokładnie wszystkich nie pamiętam. Są kontynuowane na każdą wizytę ze względu na leki jakie przyjmuję. Stan mojej skóry znacznie się poprawił i mam nadzieję, że nadal tak będzie choć wiem że łuszczyca nie jest chorobą którą da się całkowicie wyleczyć i trzeba ciągle o nią się troszczyć, ale wiecie osiągnęłam sukces i czuję grzebień na głowie!!! Tłumaczyć choroby mi nie musiał bo po tylu latach to trochę o niej wiem. W dodatku wspominał również o innej metodzie leczenia gdyby ta obecna nie przynosiła pożądanego skutku. Profesor jest bardzo uprzejmy i jeszcze się nie zdarzyło żeby unosił się ani głosem ani honorem- jest naprawdę bardzo w porządku. Wizyta może nie trwa wieki ale myślę że jest na tyle wyczerpująca że wcale nie trzeba siedzieć pół godziny żeby lekarz ględził i wypisywał leniwie recepty bo pomaga ma przy tym asystentka. Myślę że profesor jest bardzo kompetentnym specjalistom w swej dziedzinie i jest godny polecenia. Podobną opinię ma o nim moja znajoma która leczyła trądzik u profesora. Wizyty może nie są tanie ale w końcu to profesor a nie jakiś gamoń który ma się za nie wiadomo kogo bo jest lekarzem. Także szczerze polecam.

Nie jestem w stanie ocenić wiedzy tego pana czy sposobów leczenia przez niego proponowanych. Ale jego podejście do pacjentów dyskwalifikuje go już na starcie. Byliśmy u niego z naszym atopowym synkiem (niemowlakiem). Po pierwszej wizycie miałem mieszane uczucia. Pan doktor nie jest w pierwszym kontakcie przesadnie ciepłym, sympatycznym człowiekiem, a wizyta trwała krótko, rozmowa prowadzona była jakby w pośpiechu. Z drugiej strony lubię rzeczowe osoby, więc nie narzekałem. Tym bardziej, że leki szybko przyniosły synkowi ulgę i jego stan się poprawił. Niestety na krótko (ale oczywiście nie winię za to lekarza, taka to choroba). Jednak druga wizyta była już na pewno moją ostatnią u tego pana. Od początku chciał nas zbyć byle czym, nie miał zamiaru rozmawiać o naszych wątpliwościach. Był jakby urażony, kiedy nieśmiało pytaliśmy czy oby te wszystkie sterydy i uspakajające syropki nie są dla naszego malucha niebezpieczne (zarówno pediatra jak i aptekarki ostrzegali nas, że przepisane leki raczej nie są dla niemowląt). Zamiast nas uspokoić, cokolwiek wyjaśnić, pan Kaszuba powiedział wielokrotnie, że możemy z niego zrezygnować i próbował nam wmówić, że nie stosowaliśmy się do jego zaleceń. Chamsko próbował nas "przegadać", nie dopuszczał do głosu itp. Jestem raczej spokojnym, wręcz nieśmiałym człowiekiem, w sytuacjach takich jak wizyta u lekarza często prawie "przepraszam, że żyję". Ale przez tego pana aż się uniosłem. Najwyraźniej lubi on łatwe przypadki, krótkie wizyty i szybkie pieniądze. Nawroty choroby i pacjenci z pytaniami to dla niego niewygodne sprawy.

To jest na prawde suprecczlowiek,i wszystkie negatywne opinie dla mnie sa na prawdę głupie i bardzo krzywdzące dla człowieka o takiej wiedzy i takim podejściu do pacjenta . To jest prawdziwy lekarz i super człowiek ktory chce poświęcić swój czas i wiedzę dla innych . Taka jest prawda

Szkoda czasu i pieniędzy . Najważniejsze to że nie powiedział "to zakaźne" i mogę zarazić i zaraziłam.to dla mnie największa tragedia(brodawki łojotokowe) . Nie wstał nawet z krzesła nie zobaczył znamion z których powstają czerniaki a posiadam takie. Lekarz z funduszu potraktował mnie z dużo większą uwagą i powagą

Byłem u Pana doktora pomimo wszystkich tu przeczytanych komentarzy i byłem nieco zrażony ale patrząc na tytuły tego Pana pomyślałem że może mi jednak pomóc. To że panie w rejestracji są nie miłe to już jedno (patrząc po wystroju DERMEDu i oczekiwaniach co do profesjonalizmu personelu) ale sprawdziło się to czego się obawiałem i opinie ludzi którzy tu pisali - "5 min i do widzenia" się sprawdza, nie poświęcił mi czasu takiego jakiego potrzebowałem będąc u laekarza u którego płacę 150 zł (!) i który mógłby mi pomóc. Musiałem pytać sam o to co mi dolega. Czułem się skrępowany w dodatku ta Pani asystentka...nie wyobrażam sobie gdybym miał iśc z jakimś problemem wenerologicznym i ta dziewczyna/studentka miała by mnie "prześwietlać". Ogólne uczucie to skrępowanie bo czułem że odzywanie się przy wizycie nie jest wskazane. Nie polecam

Witam!!!!! Naczytałem się sporo opinii na temat tego lekarza i nie były one zbyt pochlebne. Podobno nie dość, że jest drogi to jeszcze nie miły, nie traktuje ludzi z należytym im szacunkiem, a cała jego praca polega na wypisywaniu recept Chciałbym temu zaprzeczyć, bowiem mam już 20 lat, z trądzikiem walczę już 6 rok, a on jest jedynym lekarzem, który w jakiś sposób mi pomógł!!!!!! To on zaproponował mi 2 kuracje Akenorminem, wyjaśnił wszystko krok po kroku, był miły i rzeczowo, odpowiedział na każde moje pytanie i rozwał wszelkie wątpliwości. ...

Witam!!!!!
Personel szpitala także jest miły. Z efektów jestem całkiem zadowolony, bo mimo tego, że wciąż mam blizny, to nie ma już - całe szczęście - ropnych syfów, krost.
Specjalnie dla niego dojeżdżam 130km na każdą wizytę i wierzę, że w końcu znalazłem człowieka który pomoże mi rozwiązać mój okropny problem z trądzikiem.

Podsumowując, zdecydowanie polecam Pana prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszube.

Pozdrawiam Piotr S.

Wyleczył u mnie paskudny trądzik bez śladu. Nie wiem skąd tu tyle negatywnych opinii, może i wizyta trwa 5-10minut, ale tyle wystarcza Profesorowi by ocenić stan skóry. Bardzo mądry i miły człowiek. Ostrożny - non stop badania krwi. Poleciła mi go znajoma i dziękuję Bogu, bo czytając opinie w necie pewnie poszłabym gdzie indziej. Hah..inny dermatolog, który ma tu rewelacyjne opinie leczył mojego kolegę. Inne podawanie leku przyczyniło się do powstania dużych blizn. Ja polecam Porfesora Kaszubę.

do powstania dużych blizn. Ja polecam Porfesora Kaszubę.

Nie tylko SPECJALISTA, ale niezwykle uprzejmy i miły człowiek. Ma czas dla pacjenta, wysłucha, dokładnie wytłumaczy. Oby wszyscy lekarze tak traktowali pacjenta.

Nie tylko SPECJALISTA, ale niezwykle uprzejmy i miły człowiek.