lek. med. Andrzej Kisiel

2,7
2,9
2,6
2,7

Jedyne co mogę powiedzieć o Panu doktorze to to, ze jako jedyny z wielu lekarzy, których odwiedziłam wyleczył mnie z moich dolegliwości. Wcześniej przeprowadził odpowiednie badania. Zaznaczam, że byłam w wielu innych miejscach i nikt mi nie sugerował wykonania tych badań wcześniej. Dopiero tutaj znalazłam pomoc. Dziękuję!

Arogancki i niekompetentny "lekarz". A. Kisiel ewidentnie nie mając ochoty wykonywać badania(gastroskopii) stwierdził, że nie jest w stanie ocenić stanu żółądka. Miałam wykonywaną gastroskopię kilka razy i nigdy nie było z tym problemu. Nie potrafił i nie chciał prawidłowo wykonać badania. Nie przeprowadził wywiadu, nie interesuje się pacjentem, pierwszy raz w życiu spotkałam się z tym, że w gabinecie lekarskim NA CAŁY REGULATOR GRA MUZYKA!!! również podczas bardzo stresującego badania. Nie słychać lekarza ani lekarz nie słyszy pacjenta - bo "doktora" i tak pacjent nie interesuje, wolałby go nie widzieć ...

Arogancki i niekompetentny "lekarz".
Nie przeprowadził wywiadu, nie interesuje się pacjentem, pierwszy raz w życiu spotkałam się z tym, że w gabinecie lekarskim NA CAŁY REGULATOR GRA MUZYKA!!! również podczas bardzo stresującego badania. Nie słychać lekarza ani lekarz nie słyszy pacjenta - bo "doktora" i tak pacjent nie interesuje, wolałby go nie widzieć i nie słyszeć.
Kompletny brak szacunku i brak kultury osobistej. Najgorsze jest jednak to, że badanie nie zostało wykonane. Uważam, że bardzo niebezpiecznie jest pokładać swoje zdrowie w rękach tak niekompetentnego - po prostu bardzo złego lekarza. "Doktor" Andrzej Kisiel to wielki wstyd Szpitala Zakonu Bonifratrów.

Lekarz całkowicie niekompetentny, niedelikatny!! Całkowicie nie polecam! Przerwał badanie w trakcie/zaznaczę, ze kompletnie nie wyraził skupienia na mojej osobie, jakby się spieszył, a badanie jednak wymaga spokoju i koncentracji, bo przeciez kazdy organizm reaguje inaczej i trzeba do każdego pacjenta podejść indywidualnie. Pani pielęgniarka próbowała nadrabiać za pana doktora dobrym nastrojem, była cudowna. Jednakże co z tego.. jeśli badanie muszę wykonać ponownie u kogoś, kto dogłębnie rozumie swoich pacjentów. Jestem na nie!

Bardzo polecam! Pan doktor był bardzo uprzejmy i delikatny - opisal przebieg calej kolonoskopii i wykazywal zainteresowanie pacjentem. Asystujaca Pani pielęgniarka byla obecna caly czas podczas zabiegu i skutecznie przynosiła ulge. Strach ma wielkie oczy :)

Z całego serca nie polecam tego lekarza! Miałam robioną gastroskopię, która się nie powiodła po kilkukrotnych próbach, pomimo, że wcześniej robiłam ten zabieg u innego lekarza i wszystko było dobrze. Przed badaniem dr zapytał jaki dokładnie był wynik we wcześniejszym badaniu, wydaje się, że miał zamiar po prostu przepisać informacje. Oprócz traktowania pacjenta jak przedmiot Pan lekarz był obsadzony z niekompetentną asystentką Panią Beatą Wojtas, która więcej czasu poświęcała na formalności biurokracyjne, niż na pacjenta. Zachowanie obojga było nieprofesjonalne oraz lekceważące. Na koniec lekarz wywnioskował, że ja się nie nadaje do badania i powinnam robić je odpłatnie. Radzę unikać tego lekarza dla swojego bezpieczeństwa!

Szczerze polecam.Ja poszłam do Pana doktora bo kilka lat wcześniej operował moją Mamę - z dobrym skutkiem. Mimo moich obaw przed gastroskopią badanie przebiegło w porządku. Dziwią mnie niektóre opinie.Dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Badanie było bezbolesne.

Polecam! Rzetelny i empatyczny lekarz! Jestem po gastroskopii której bardzo się bałam. Nie potrzebnie! Doktor Kisiel dokładnie wyjaśnił jak będzie wyglądało badanie. Samo badanie nie było bolesne.

W sierpniu, zaczelam odczuwac bole brzucha. Umowilam sie na wizyte do Pana doktora na USG jamy brzusznej. W mojej ocenie zrobil je duzo za szybko, oceniajac na koniec, ze nic tam niepokojacego nie ma i wszystko jest w najlepszym porzadku. Bol jednak nie ustepowal, wiec 4 tygodnie pozniej, zrobilam USG u innego lekarza. Diagnoza: guz trzustki wielkosci prawie 4 cm, przerzuty na watrobe :( Pytam: Jak miesiac wczesniej nie mozna bylo czegos takiego nie zauwazyc !!! Pieniadze wyrzucone w bloto i zabrany mi miesiac czasu, ktory tak liczy sie przy tej chorobie !! Zal ze tacy lekarze maja pozwolenia na takie badania ...Rozczarowanie i ogromne poczucie zalu .....

Miałam robioną dzisiaj gastroskopie i nie wspominam jej miło. Kilka lat temu już takie badanie miałam i dużo lepiej było zrobione, życzliwiej, a przede wszystkim ze znieczuleniem! Pan doktor nawet nie zapytał, czy takie znieczulenie sobie życzę. Nie interesował się pacjentem podczas badania, tylko wpychał rurkę na siłę.

Fachowiec może i niezły, ale totalnie nie wie co to jest życzliwe podejście do pacjenta. Przez swoje podejście pozostawia wrażenie niekompetentnego.