lekarz Andrzej Kisło

Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz o wielkim sercu. Mało kto ma tak profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam dr Kisło wszystkim tym, którzy poszukują dobrego lekarza.

Lekarz z powołania! Cierpliwy, kompetentny, godny zaufania a przede wszystkim najlepszy diagnosta! Do tego inteligenty i zabawny. Stwarza atmosferę zaufania i troski. Jeśli tylko może przyjmuje każdego pacjenta a jak nie może szuka innego terminu. Zmienia a raczej ratuje oblicze polskiej medycyny. Profesjonalista.

Pomimo młodego wieku pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta. Każdego traktuje indywidualnie , a nie szablonowo. Śmiało polecam.

Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze poświęci odpowiednio dużo czasu pacjentowi, wysłucha, a jego diagnozy są w 90% trafne. Ogromna wiedza i kompetencje. Polecam z całego serca.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo trafny dobór leków. Szczery, uczciwy i konkretny. Wszystko co trzeba wyjaśni. Nie głaszcze po główce :), ale jest uprzejmy. Jak najbardziej godny polecenia, mądry lekarz - wyleczył mnie kiedyś z takiej dolegliwości, z którą kilku innych lekarzy nie dało rady.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101