lekarz Andrzej Kisło

Lekarz rodzinny

Dr. Kisło wspaniały, sumienny lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Mama moja od dłuższego czasu jest jego pacjentką w Przychodni Rejonowej (NFZ). Zawsze ma czas dla pacjenta, wszystko skrupulatnie tłumaczy oraz zleca potrzebne badania ( co nie zawsze robią to inni lekarze). Pragnę podziękować w imieniu mojej mamy, a także swoim, za zaangażowanie w leczenie mojej bardzo chorej mamy.

Lekarz w 100% godny polecenia. Tylko szkoda, że odszedł z Elekcyjnej. Panie doktorze niech Pan wraca do nas. Dr. Kislo to sumienny i kompetentny oraz bardzo dobry lekarz,. Ma profesjonalne podejście do pacjenta,. Miły i zawsze uśmiechnięty.

Najlepszy lekarz jakiego znam. I chyba jedyny jakiemu mozna tak na 100% zaufac. Podejscie super, zawsze pomocny. Szkoda ze nie pracuje juz na elekcyjnej.

Witam. Dr. Kislo to profesjonalista w każdym calu. Wiedza jaka posiada i kompetencje oraz podejście do pacjenta jest nieoceniona. Zawsze uśmiechnięty, czuły i skłonny do pomocy. Wszystko wyjaśni w zrozumiały sposób dla laika, poświęci swój czas by jak najlepiej zadbać o pacjenta. Jest genialny i wybitny niczym dr. House. Cieszę się ze trafiłam na takiego lekarza. Gdybym mieszkała na drugim końcu Polski i tak bym jeździła do Pana gdyby była taka potrzeba.

Wspaniały lekarz o wielkim sercu. Mało kto ma tak profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam dr Kisło wszystkim tym, którzy poszukują dobrego lekarza.

Lekarz z powołania! Cierpliwy, kompetentny, godny zaufania a przede wszystkim najlepszy diagnosta! Do tego inteligenty i zabawny. Stwarza atmosferę zaufania i troski. Jeśli tylko może przyjmuje każdego pacjenta a jak nie może szuka innego terminu. Zmienia a raczej ratuje oblicze polskiej medycyny. Profesjonalista.

Pomimo młodego wieku pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta. Każdego traktuje indywidualnie , a nie szablonowo. Śmiało polecam.

Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze poświęci odpowiednio dużo czasu pacjentowi, wysłucha, a jego diagnozy są w 90% trafne. Ogromna wiedza i kompetencje. Polecam z całego serca.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo trafny dobór leków. Szczery, uczciwy i konkretny. Wszystko co trzeba wyjaśni. Nie głaszcze po główce :), ale jest uprzejmy. Jak najbardziej godny polecenia, mądry lekarz - wyleczył mnie kiedyś z takiej dolegliwości, z którą kilku innych lekarzy nie dało rady.

Z całym przekonaniem mogę polecić dr Kislo jako sumiennego, uczciwego i dobrego lekarza. Dzięki jego trzeźwej ocenie sytuacji żyję (w maju minęły 3 lata) i w dobrym zdrowiu żyć zamierzam dłużej. Dlatego uważam, że niektóre opinie moich przedmowcow są krzywdzące i absolutnie się z nimi nie zgadzam. Korzystając z okazji dziękuję Panie Doktorze za wszystko co Pan dla mnie zrobił. Życzę powodzenia w życiu zawodowym i osobistym. Pacjentka Agnieszka B.

Pacjentka
Agnieszka B.