lekarz Andrzej Klimczak

Neurochirurg

Najlepszy lekarz jakiego mieliśmy okazję z żoną poznać w czasie 12 letniej wędrówki po różnych szpitalach, klinikach i przychodniach od południa naszego kraju aż po Polskę centralną. Z Panem doktorem poznaliśmy się w ŚCZD w Katowicach i z czystym sumieniem mogę napisać, że uratował życie syna nie raz, nie dwa, ale kilka razy w sensie dosłownym i w przenośni. W przenośni dlatego, że spojrzał na syna jak na człowieka któremu nie tylko warto uratować życie fizyczne, ale także i sprawność intelektualną, zdrowie oraz samą radość życia. Nie będę pisał jak było gdzieś indziej, bo szkoda o tym wspominać. Dodam tylko, że cały oddział neurochirurgii w ŚCZD jest takim jakim chciałbym widzieć inne oddziały w innych szpitalach w Polsce.

DR.ANDRZEJ LKIMCZAK BARDZO DOBRY Z POWOŁANIA LEKARZ LECZE SYNA U NIEGO TERAZ NAS CZEKA OPERACJA NIE MAM ZAUFANIA DO LEKARZY ALE JAK PIERWSZY RAZ BYLIŚMY UNIEGO BARDZO MNIE ZASKOCZYŁ MILY ZWRACAŁ SZCZEGÓLNĄ UWAGE NA ZACHOWANIE DZIECKA DOKŁADNIE POGLADAŁ A NIE JAK INNI RAZ DWA POGADALI I TO BYLO WSZYSTKO BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE JESCZCZE SĄ TACY LEKARZE JAK PAN DOKTOR

Lekarz z powołania. Świetny kontakt z pacjentem. Godny polecenia w 100% Najlepszy z jakim miałam do czynienia. Ważny jest pacjent nie pieniądze.

Witam, mój synuś lezy w Klinice w Katowicach i pan dr.A.Klimczak uratował zycie synowi poprzez Bardzo ryzykowną operacje z ktorej mój syn mógł sie nie wybudzic. Lekarz godny zaufania bardzo miły i uprzejmy. Polecam Lekarza Katowice ligota.

Lekarz godny zaufania bardzo miły i uprzejmy.
Polecam Lekarza
Katowice ligota.

dr A. Klimczak jest godny polecenia. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, ale równiez dla rodziców zaiteresowanych stanem dziecka. cechuje go wysoka kultura i fachowe podejście do człowieka. Nigdy nie odmówił pomocy. Świetny fachowiec.

Leżeliśmy u Doktora klimczaka na oddzizle neurochirurgii. Pełen profesjonalizm połączony z empatią, szczególnie w stosunku do małego pacjenta. Świetny kontakt z rodzicami. Życzę nam wszystkim, by tacy lekarze nie wyginęli....

Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Podtrzymuje na duchu przerażonych chorobom dziecka rodziców. Nawet najgorszą diagnozę potrafi przekazać tak, żeby mieć nadzieję że będzie dobrze.