lekarz Andrzej Knypiński

Ginekolog położnik, RTG, USG

Tytuł lekarz ginekolog to w tym przypadku ogromna pomyłka ten Pan w moim przypadku słowo Pan to z mojej strony dobre wychowanie nie zniżę się nigdy do poziomu tego człowieka ,który pomylił zawody dzięki takim ludziom kobiety tracą lub rodzą kalekie dzieci reszty możecie się panie domyślać same OMIJAJCIE TEGO PANA SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Powiedział, że ciążą (wczesna) jest martwa, a dziecko urodziło się zdrowe. Jak można ludziom takie informacje mówic

świetny fachowiec, kompetentny, poświęca duży czasu, tłumaczy chorobę i metodę leczenia

warto polecenia byłam pierwszy raz a nieczułam sie skrepowana:))polcam

warto polecenia byłam pierwszy raz a nieczułam sie skrepowana:))polcam

Polecam. Lekarz, który poświęca pacjentce dużo czasu, rozmawia, odpowie na każde pytanie, wzbudza zaufanie. Uważam, że jest dobrym lekarzem.

puplicznie byłam u niego nigdy w zyciu niepujde do tak niekompetentnej osoby nigdy cwaniaczek do kolezanki powiedzial ktora ma nadzerke ze narazie nieda jej skierowania na wypalanke dopuki niebedzie to stadjum rakowe moj zdaniem nie nadaje sie nawet na lekarza dla zwierzat tez biedne by cierpialy