lekarz Andrzej Kolbuszewski

- usg stawów biodrowych u dzieci

Wykonywane badania:
- Konsultacje ortopedyczne
- usg stawów biodrowych u dzieci

Bardzo pozytywne wrażenia z wizyty i kontaktu z doktorem, szczerze mogę polecić - szczegółowe wyjaśnienia, jasne odpowiedzi na wszystkie pytania, pełne skupienie na pacjencie.

Wybrałam pana doktora sugerując się opiniami w internecie i myślę że słusznie.W czasie wizyt był rzeczowy i wszystko dokładnie wyjaśnił.Jadę teraz 11maja do szpitala na operację biodra i pan doktor będzie mi je operował 12maja.Jestem całkowicie spokojna i pewna że będę w fachowych rękach.

Do Dr Kolbuszewskiego trafiłam, gdyż w Medicoverze, w którym mam wykupiony abonament na wizytę u ortopedy trzeba czekać 3-4 tygodnie. Mediocovera jednak nie polecam. Dr Kolbuszewski, pomimo, ze do najmilszych osób nie należy (w sumie, to jest mało ważne, to jednak jest bardzo rzeczowy, konkretny. Ma olbrzymią wiedzę, i pomimo, ze ortopeda, to do problemu podchodzi całościowo (badania krwi et, celem wykluczenia innych dolegliwości - co jest bardzo rzadkie u innych lekarzy). Jeśli miałabym zdecydować się na jakiś zabieg w ramach mojego abonamentu - to tylko i wyłącznie u tego ...

Jeśli miałabym zdecydować się na jakiś zabieg w ramach mojego abonamentu - to tylko i wyłącznie u tego lekarza.

Pozdrawiam,
Renata