dr n. med. Andrzej Konieczny

Nefrolog

Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta potrafi podnieść na duchu jasno wytłumaczyć w czym problem i dodać otuchy

Młody, myślący lekarz, który analizuje informacje i wyciąga z nich wnioski. Poświęca czas pacjentowi, informuje go o wynikach badań i jego sytuacji zdrowotnej, co daje poczucie bezpieczeństwa. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni p. doktorowi za prawidłowe postawienie diagnozy(a nie było to łatwe), co pozwoliło szybko podjąć decyzję, pozwalającą podjąć skuteczne leczenia.

Najlepszy lekarz !!!Bardzo uprzejmy poświeca pacjentowi maximum czasu!Wszystko dokładnie wytłumaczy!

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM,DOKŁADNY MĄDRY Z ODPOWIEDNIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA.

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM,DOKŁADNY MĄDRY Z ODPOWIEDNIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA.

Bardzo miły i ambitny lekarz, z dużą cierpliwością i dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo pomógł mojej mamie, chorej na rzadką chorobę. Zdecydowanie godny polecenia!

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Wrocław"?

Krystyna Bijak

59-220 Legnica
Legnica
Złotoryja
Wrocław
Katedra i Klinika Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej Akademii Medycznej we Wrocławiu
Wrocław