dr n. med. Andrzej Koprowski

Internista, Kardiolog

Wybrałem się do kardiologa Koprowskiego przyjmującego pacjentów w NZOZ Gdynia na wykonanie echa serca. Badanie przebiegło standardowo. Nie zauważyłem jednak ,aby lekarz był zbyt rozmowny po wykonaniu badania. Koszt takiego badania wynosi 120 zł. Natomiast za wypisanie recepty doliczono mi już 120zł. ! ,(tzw. konsultacja) W sumie za 15 min. pobyt w gabinecie zapłaciłem 230 zł. bez pokwitowania. Myślę ,że jest to zbyt wysoka kwota jak na polskie dochody. Uważam ,że wypisanie recepty,trwające zaledwie minutę powinno być wkalkulowane w cenę badania echa serca.

zlekcewazyl objawy zawalu u mojego ojca czego rezultatem byla nagla smierc.Dopuscil sie karygodnego zaniedbania.nie zrobil nawet ekg

Bardzo dobry lekarz. Leczy mnie od lat i jestem bardzo zadowolony.

Bardzo dobry lekarz. Leczy mnie od lat i jestem bardzo zadowolony.

Świetny człowiek, doskonały specjalista, rozwiał moje wszelkie wątpliwości odnośnie choroby, jestem zdrowa i już nie muszę się martwić. Przy wizycie automatycznie robione jest Ekg i Echo serca i to wszystko w cenie 100 zł. Dziękuję Panie doktorze.

wszystko jak w najlepszym porządku POLECAM

wszystko jak w najlepszym porządku POLECAM

Godny polecenia dzięki jego staranności zmieniono pierwotną ocenę mojego serca w AMG.

Doktor Koprowski leczy moich bliskich od wielu lat i zawdzięczamy mu bardzo wiele. Na miejscu prócz ekg obligatoryjnie robione jest echo serca co przyśpiesza diagnozę.Jest bardzo skromnym i uprzejmym człowiekiem z kindersztubą,a także ma doskonałą pamięć.Ufamy mu bo nie zostawił nas w potrzebie.

od 20 lat leczy mnie po bypasach i zawale.Pewnie zawdzięczam Mu możliwość wyrażenia dziś tej opinii.Najważniejszą cechą naszych kontaktów jest to że przez te lata mogłem żyć normalnie czerpiąc radość z istnienia jak bym był bez historii choroby.Co można więcej powiedzieć o Lekarzu ?