lekarz Andrzej Korczak

Dermatolog, Pediatra

Pan Doktor jest lekarzem sympatycznym . Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Jest na bieżąco z nowoczesnymi lekami.Odpowiada na wszystkie pytania.Potwierdzone wielokrotnie ze potrafi postawić prawidłowe rozpoznanie.

Lekarz z sercem, interesuje się pacjentem, udziela porad telefonicznych po konsultacji. Bardzo uprzejmy z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Gorąco polecam!!!

Dr Korczak - wspaniały lekarz, dokładny, cierpliwy, polecam!!! dodam , ze przyjął nas z dzieckiem w niedziele bez problemu :)

już dawno nie spotkałam takiego lekarza. Patrzy całościowo, nie tylko na swoją dziedzinę. Bardzo miły, konkretny-polecam.

Jak wyżej. Nie polecam. Tragedia. Dno i kilometr mułu. Stracony czas i pieniądze. Lepiej wybrać innego lekarza.