dr n. med. Andrzej Kowal

Chirurg dziecięcy

Iwona

22.05.2017

Ja polecam Pana doktora, mój syn po 2 nieudanych operacjach spodziectwa trafił do Pana doktora i wszystko udało się za pierwszym razem. Super kontakt, cierpliwość do rozhisteryzowanej mamy i wspaniałe podejście do dziecka. Dziękuję Panie doktorze !!!

Marta

07.12.2016

Byłam z synkiem w kwietniu na wizycie u Pana dr i wyszłam z uśmiechem na twarzy.Tak pogodnego i fachowego lekarza rzadko można spotkać.W październiku syn miał zabieg na przepuklinę pępkową i też dr Kowal super się zachował wobec nas a w szczególności do syna. Polecam i pozdrawiam Pana dr.!!!

Anonim

18.06.2015

Lekarz godny polecenia, świetny kontakt z pacjentami [dziećmi], jak również dobrze i szybko informuje rodziców o stanie zdrowia. polecamy, dziękujemy ;-]

Daniel

27.05.2015

Omijajcie tego lekarza i to szerokim łukiem . W wieku 8 lat wykonał na mnie trzy nieudane operacje spodziectwa prącia . Spotkamy się w sądzie w przyszłości .

Anonim

08.07.2014

Byliśmy z dzieckiem u Dr Kowala państwowo i prywatnie i niestety doktor błędnie wydał diagnozę= operacja. Inny specjalista nie potwierdził diagnozy Dr Kowala - synek nie musiał mieć operacji!!! Chyba nie muszę tłumaczyć jaki to dla 3-latka stres i koszmar.... tym bardziej, że niepotrzebny! Dr dużo nie tłumaczył, wyznaczył datę operacji- jakby to był zakup ziemniaków. Szczęśliwie poszliśmy do innego specjalisty, ale aż strach pomyśleć co by było gdybyśmy opierali się tylko na jego opinii, bądź co bądź- lekarza z Instytutu na Kasprzaka! Nie polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)