dr n. med. Andrzej Koziarski

Neurochirurg

Dr. Koziarski profesjonalista i lekarz do trudnych operacji. Jestem właśnie po udanej operacji guza odcinka piersiowego której doktor się podjął. Po operacji doktor sprawdza stan pacjenta. Człowiek z klasą. Bardzo dziękuję.

17 kwietnia bylam operowania przez profesora A. Koziarskiego i jego team w Wojskowym Szpitalu w Warszawie, mimo szalejacej epidemii profesor nie zastanawial sie chwili zeby mi pomoc, zdiagnozowany duzy guz mozgu powinien byc jak naszybciej zoperowany. I tak sie stalo juz w ciagu tygodnie odbyla sie trudna, trwajaca 7 godzin operacja i zakonczyla sie pomyslnie, z wyjatkiem sladowych skutkow porazenia nerwu twarzowego, ktore stopniowo ustepuje, wszystko dziala w moim organizmie poprawnie. Jestem ogromnie wdzieczna profesorowi A.Koziarskiemu za profesjonalna pomoc mimo duzego ryzyka, ze moglo cos sie nie udac teraz moge z optymizmem patrzec w przyszlosc. Panie profesorze zycze wszystkiego najlepszego, zeby jak najwiecej bylo takich specjalistow i ludzi jak profesor Koziarski.
Wdzieczna pacjentka z Aleksandrowa KUJ. K.M.

Cóż można o profesorze napisać ? Po prostu wysoki poziom swiatowy. On i jego zespół to profesjonalisci w każdym calu. Wszystkiego najlepszego.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Jestem bardzo wdzięczna za udaną operację syna/usunięcie nerwiaka/.Pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz i człowiek.
Jestem bardzo wdzięczna za udaną operację syna/usunięcie nerwiaka/.Pozdrawiam.

Prawie pięć lat ciesze się zdrowiem i życiem dzięki wspaniałemu neurochirurgowi jakim jest docent Andrzej Koziarski. Gdy dowiedział się że mam ogromnego oponiaka nie musiałam długo czekać na operację, pomimo długich terminów. Wszystko miałam kompetentnie wyjaśnione co mnie czeka i jakie mogą być komplikacje. Po operacji i tygodniu opieki wróciłam do domu szczęśliwa. Ja i moja rodzina bardzo dziękujemy docentowi Koziarskiemu za to że żyje. Polecam wszystkim.

polecam kompetencja i wiedza na 100%. podejmuje się operacji, których inni by się nie podjęli.

polecam
kompetencja i wiedza na 100%.
podejmuje się operacji, których inni by się nie podjęli.

znakomity specjalista, operował moją głowę dwa razy, bez powikłań, bez niedowładów, może trochę oszczędny w słowach, ale przecież chodzi o wyleczenie a nie pogaduchy.

Wspaniały LEKARZ SPECJALISTA, operował u mojej żony niezwykle skomplikowany w położeniu guz kąta mostowo-móżdżkowego, który dotykał już pnia mózgowego i opleciony był naokoło nerwami. Nikt z lekarzy w Warszawie nie dawał żadnej pewności udanego zabiegu a skutkami i powikłaniami pooperacyjnymi straszyli moją żonę. Jedynie dwaj Panowie Profesorowie, prof. J. Podgórski i prof. A. Koziarski, z WIM przekonali moją żonę aby poddała się operacji, wzbudzili ogromne zaufanie u pacjentki, mówiąc, że wszystko będzie dobrze. Poprzednicy uprzedzali, że operacja może się skończyć ze skutkiem śmiertelnym... i to wystarczyło, że żona z tym ostrzeżeniem i guzem w głowie czekała ponad 6 lat, aż prof. Podgórski stwierdził, że czekać już nie można a zabieg będzie udany. Operacji dokonał profesor A. Koziarski, WSPANIALE, NIE USZKADZAJĄC ŻADNEGO NERWU, BEZ KOMPLIKACJI I PORAŻENIA TWARZY I NERWU TRÓJDZIELNEGO. Dzisiaj jest 10 dni po operacji i żona przebywa już w domu samodzielnie poruszając się i powoli wracając do codziennych swoich zainteresowań i czynności. JESTEŚMY DOZGONNIE WDZIĘCZNI PANIE PROFESORZE ZA MISTRZOWSKIE, PRECYZYJNE RĘCE, OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE...

WSPANIAŁY SPECJALISTA DZIĘKI NIEMU ŻYJĘ I FUNKCJONUJĘ SAMODZIELNIE.DWA LATA TEMU ZOPEROWAŁ MNIE Z POWODU DUŻEGO OPONIAKA KĄTA MÓŻDŻKOWEGO ,CHOĆ NEUROCHIRURG Z BIAŁEGOSTOKU NIE CHCIAŁ WYKONAĆ TEJ OPERACJI.JESTEM MU DOZGONNIE WDZIĘCZNA I CAŁA MOJA RODZINA TAKŻE.JESTEM SZCZĘŚLIWĄ BABCIĄ OD 5 MIESIĘCY.DZIĘKI PANU KOZIARSKIEMU ZNOWU CHCE MI SIĘ ŻYĆ .ŻAŁUJĘ TYLKO,ŻE TAK NIEWIELU JEST TAK WSPANIAŁYCH PROFESJONALISTÓW I LUDZ JEDNOCZEŚNIE.PANU DOKTOROWI ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I OBY JAK NAJDŁUŻEJ MÓGŁ LECZYĆ LUDZI.

Doskonały specjalista ,pełen profesjonalizm ,nieprzeciętny umysł ,niespotykanie zręczny !!!!! Ma dar przekonywania i zarządzania ,nawet najtrudniejszymi pacjentami !! Polecam ! Może mało wylewny ,ale to nie ma znaczenia ,gdy walczysz o życie i sprawność !