dr Andrzej Kozubik

2,3
2,1
2,1

17.07.2017

Ludzie idźcie do Kozubika ginekolog leczy w pięć minut wyleczył mnie z bóli neurologicznych i kazał wrócić do pracy.Magik normalnie cudotwórca.

15.07.2017

Lekarz ginekolog orzecznik w zusie wybitny specjalista w każdej dziedzinie schorzenia neurologiczne i ortopedyczne rozpoznaje bez mrugnięcia okiem . Na komisji w zusie cudownie mnie ozdrowił z moich ortopedycznych dolegliwości cofając mi zwolnienie lekarskie nie biorąc pod uwagę diagnozy lekarzy specjalistów. Nie wykazuje zainteresowania historią mojej choroby. Cóż się dziwić jak ludzie na wózkach inwalidzkich i bez nóg też są zdolni do pracy. Brawo Kozubik brawo zus dzięki wam zwolniłam się z pracy

Julia

14.07.2017

Cham i prostak. Koleś uważa sie za jakiegoś nadczłowieka, a pacjenci to w jego mniemaniu zwykłe pomioty.

05.03.2016

Lekarz tylko z nazwy. Nie kompetentny. Nie miły!nie polecam lepiej od niego uciekać! Nie potrafi słucha i źle postawił diagnozę!

30.05.2014

Byłam u dr. Kozubika dwa razy. Ma bardzo ciężkie poczucie humoru. Nie potrzebuję by ginekolog, który prowadzi mi ciążę męczył mnie opowieściami o poprzednich pacjentkach, tylko chciałabym, żeby mnie informował o rozwoju mojego Dziecka. Chciałam, by prowadził moją ciążę, ponieważ wiem, że jest ordynatorem w szpitalu i mógłby być przy moim porodzie. Ale tak jak któraś z pań pisała, traktuje pacjentki jak idiotki więc nie wyobrażam sobie co byłoby przy porodzie. Nie polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lubin"?

Maciej Sobolewski

FEMINA