dr Andrzej Kozubik

2,4
2,2
2,4
2,2

Byłam dzisiaj na kontroli zwolnienia lekarskiego w zus Legnicy niestety trafiłam na tego pseudo orzecznika . Gbur, cham I prostak !!!!!! Oczywiście skrócił mi zwolnienie stwierdzając ze kciuk po urazie jest juz zdrowy. Ciekawe jak to stwierdził nie dotykając nawet kciuka a całą dokumentację jaką mu dostarczylam nawet nie przejzal normalnie cudotwórca . Zgroza, że takich ludzi przyjmują tam do pracy

Porażka!!!! Jeżeli w ciągu kilku minut chcecie powrócić do zdrowia gorąco polecam!!!! Może o waginie to on dużo wie, ale jakie on może mieć pojęcie o ortopedii!!!! Bolący bark w ciągu paru minut w ZUS został wyleczony!!!!!

Ludzie idźcie do Kozubika ginekolog leczy w pięć minut wyleczył mnie z bóli neurologicznych i kazał wrócić do pracy.Magik normalnie cudotwórca.

Lekarz ginekolog orzecznik w zusie wybitny specjalista w każdej dziedzinie schorzenia neurologiczne i ortopedyczne rozpoznaje bez mrugnięcia okiem . Na komisji w zusie cudownie mnie ozdrowił z moich ortopedycznych dolegliwości cofając mi zwolnienie lekarskie nie biorąc pod uwagę diagnozy lekarzy specjalistów. Nie wykazuje zainteresowania historią mojej choroby. Cóż się dziwić jak ludzie na wózkach inwalidzkich i bez nóg też są zdolni do pracy. Brawo Kozubik brawo zus dzięki wam zwolniłam się z pracy

Cham i prostak. Koleś uważa sie za jakiegoś nadczłowieka, a pacjenci to w jego mniemaniu zwykłe pomioty.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lubin"?

Maciej Sobolewski

FEMINA